У Росії відкрили кримінальне провадження стосовно двох виконавців- Тимура Юнусова (більш відомого як Тіматі) та Єгора Булаткіних (Кріда). Їх звинувачують за цілою низкою статей.

Тіматі та Єгор Крід: чим провинилися артисти?

Як відомо, в ніч з 20 на 21 червня 2018 року у Москві, на вулиці Велика Дмитрівка, з'явився білий позашляховик, обладнаний звуковідтворювальною і звукопідсилюючою апаратурою. З нього вийшли Тіматі і Крід. Репери видерлися на дах авто і почали виконувати треки з використанням ненормативної лексики.

Через імпровізований концерт в центрі російської столиці рух було практично паралізовано, а музика була чутна в радіусі кількох сотень метрів. За порушення громадського порядку Тіматі і Крида викликали до дільничного для дачі роз'яснень, але в дільницю вони так і не з'явилися. Що далі чекає на співаків, поки що невідомо.

Спільний кліп Black Star та Холостяка

Популярні новини зараз
Головні новини за 25 травня: трагедія Олени Зеленської, реванш Усика, нові пенсії та загибель чемпіона на війні Сергій Шойгу на ходу придумав виправдання провалам в Україні: "свідомо" уповільнюють Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Нещодавно артисти російського лейблу Black Star Тіматі і Єгор Крід випустили кліп на пісню "Гучі". Репери постали в образі гламурних растаманів. Вони висміяли "нову школу" репу і її найвідоміших представників з їх любов'ю до автотюну. У кліпі також знялася Яна Кошкіна – акторка зіграла учасницю реаліті-шоу "Холостяк".

Цікаво, що Тіматі, любитель похвалитися в мережі приватними зустрічами з Володимиром Путіним і навіть главою Чеченської республіки Рамзаном Кадировим. У січні він згадав у своєму новорічному відеозверненні до "братніх" держав Україну, але ставлення до нього від цього на краще не змінилося.

Дивіться: Тіматі feat. Єгор Крід - Гучи (прем'єра кліпу, 2018)

Як повідомляв портал "Знай.ua", Даша Klyukina, яка стала обраницею Єгора Кріда у фіналі 6 російського сезону шоу "Холостяк", потрапила до лікарні.