Головний герой нового сезону проекту "Холостяк" Єгор Крід дуже відрізняється від своїх попередників. Головним чином тому, що до його персони завжди підвищена увага. Але сам 23-річний співак точно не вважає себе прихильником романтичних стосунків.

Навіщо ж тоді йому насправді участь у такому шоу? Колись Крід вже відмовився від схожої пропозиції і ось чому:

"Тоді я відмовився, тому що був не готовий, тим більше був пік - багато концертів. Загалом, тоді не зрослося. Але сталося так, що в минулому році генеральний продюсер каналу ТНТ знову запропонував мені взяти участь в шоу. Слава - справжній професіонал і людина своєї справи. Я зустрівся з ним і сказав, що якщо я погоджуся, то буду робити все щиро, від душі. Я буду все коригувати, буду самим собою. А він відповів, що нічого іншого й не треба. І я подумав: раз так, то чому б і ні".

Популярні новини зараз

Холостячка Ксенія Мішина годинами терпіла неймовірні муки

Молода мати народила дитину на 2 роки молодшу від себе: ″Могла бути моєю ровесницею″

Тіна Кароль приховувала коханого? Відомий продюсер розкрив карти: "Стали рідними"

Вагітна українка із серцем воїна загинула на Донбасі і надихнула мільйони: "Була на сьомому місяці..."

Показати ще

Основна місія – не пошук кохання, як би не сподівалися на протилежне красуні у боротьбі за серце Єгора. Він збирається шукати себе, а чи вийде – ніхто не знає до самого фіналу. Натомість обіцяє: якщо раптом таки знайде когось незвичайного, то зануриться у почуття із головою, повідомляє Clutch.

"Можу з усіма посваритися, скасувати концерти, заплатити неустойки, просто тому, що вона захотіла, щоб я побув поруч. Але зараз дуже важко знайти ту саму, яка буде любити мене не за мій особовий рахунок, обкладинку в журналі і спосіб пропіаритися самій, а за те, який я всередині….Там буде все: і сварки, і мої сльози - я цього ніколи не соромився. Я навіть не знав, що вони можуть бути настільки підступними в суперництві, поки не прийшов на "Холостяк", - підсумував артист.

Дивіться: Єгор Крід - Сльоза (прем'єра кліпу, 2018)

Як повідомляв портал "Знай.ua", "Холостяк-8" підкорив серце Рождена.