Переможницею гранд-фіналу міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2018", як відомо, стала учасниця Ізраїлю Нетта Барзілай. Вона розповіла про своїх головних конкурентів, емоції та враження. Про це повідомляє БЕЛТА.

"Мені постійно говорили, що це творче змагання між музичними жанрами і музикантами. Але я змагалася сама з собою, переживала і думала, як зумію зачепити стільки людей", - зізнається дівчина.

25-річна Нетта зізнається, що щаслива і вдячна глядачам за їх вибір на користь чогось нестандартного і важливого. При цьому дівчина зізналася у випробовуваної гордості від того, що неймовірна подія "Євробачення-2019" відбудеться в Ізраїлі.

Смілива дівчина, крім іншого, підкреслила, що конкурс допоміг їй ще більше повірити в себе і вона нарешті навчилася приймати себе такою, яка є.

Популярні новини зараз
Пішов із життя близький чоловік ведучої "1+1" Алли Мазур: інсульт не залишив жодного шансу "Донбас повстав. Жодні росіяни туди не заходили": попи під Лаврою розродилися маразмами російської пропаганди Тепла в батареях більше не буде: влада декількох областей та міст попередили українців У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі
Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" завершився фінал головного пісенного конкурсу Європи. Найбільше голосів країни віддали за учасницю з Ізраїлю, так переможцем "Євробачення 2018" стала Нетта Барзілай з піснею Toy.

У гранд-фіналі Євробачення 2018 виступили представники 26 країн - десять переможців першого півфіналу, десять переможців другого півфіналу, учасники з країн Великої п'ятірки - Великобританії, Німеччини, Італії, Іспанії та Франції, а також країни-господині Євробачення Португалії, які за правилами конкурсу пройшли у фінал автоматично.

Але найбільшу увагу телеглядачів з усіх европейських країн привернула саме Нетта Барзілай, яка прославилася своїми фішками. Її манеру виконання пісні порівнювали з кудахканням курки, і навіть співачка отримала таке прізвисько "курочка".

Згідно букмекерського рейтингу конкурсантів Євробачення-2018, перше місце кілька місяців поспіль готували представниці Ізраїлю Нетте Барзілай. На конкурсі дівчина виконала пісню Toy (Іграшка).