У столиці Португалії два дні тому, 12 травня, завершився останній етап міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення 2018". Перемогу в ньому здобула учасниця з Ізраїлю, Нетта Барзілай. Натомість представник України Melovin зайняв 17 місце з 26 можливих.

Як рахували бали?

За правилами змагання, підсумкові результати кожного із конкурсантів наполовину складаються з оцінки професійного журі кожної країни і наполовину - з балів, відданих телеглядачами шляхом голосування. Така система була введена для того, щоб уникнути ситуації, коли люди голосують не за кращу пісню, а за композиції сусідніх країн.

Цікаво, що ситуація із оцінюванням нашого артиста виявилася досить суперечливою, головним чином через разючу різницю між балами журі та глядацькими симпатіями. Якщо перші не надто потішили, то зал реагував на артиста зовсім по-іншому, що видно за кількістю голосів. При цьому ролик-візитка, котрий Melovin випустив за кілька днів до початку конкурсу, офіційно визнали найпопулярнішим серед глядачів "Євробачення 2018".

Популярні новини зараз

Рада збільшила розмір аліментів на дітей: платитимуть бабусі, брати і вітчими – деталі нового Закону

Кривдника "Холостячки" Злати Огнєвіч затримала поліція: переслідував і погрожував розправою протягом 3 років

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Переможниця "Холостяка" Даша Ульянова збільшила і перефарбувала груди - тіло голе, тільки труси видно

Показати ще

У сумі від членів журі з усіх країн український конкурсант отримав лише 11 балів, в той час як народ дав музикантові 119 балів.

Результати голосування суддів за Україну

Азербайджан - 6 балів

Молдова - 5 балів

Глядацькі симпатії

Вірменія - 4

Азербайджан - 8

Білорусь - 12

Болгарія - 1

Кіпр - 2

Чехія - 12

Македонія - 4

Франція - 4

Грузія - 8

Ізраїль - 7

Італія - ​​8

Латвія - 3

Молдова - 10

Чорногорія - 7

Польща - 12

Португалія - ​​4

Росія - 8

Сан-Марино - 5

Тобто, згідно балам журі, Україна отримала б останнє місце, але, на думку телеглядачів, наш Melovin зайняв би сьоме місце.

Дивіться: Melovin ,Under The Ladder - Ukraine - LIVE - Second Semi-Final - Eurovision 2018

Як повідомляв портал "Знай.ua", у мережі оприлюднили повну таблицю результатів учасників та голосування на "Євробаченні 2018". У гранд-фіналі виступили представники 26 країн – десять переможців першого півфіналу, десять переможців другого півфіналу, учасники з країн Великої п'ятірки – Великобританії, Німеччини, Італії, Іспанії та Франції, а також країни-господині Євробачення Португалії, які за правилами конкурсу пройшли у фінал автоматично.