Відома українська телеведуча і блогер Маша Єфросиніна дуже активно веде свій аккаунт Instagram і канал на Youtube. Знаменитість зробила селфі в дзеркалі, показавши плаский животик. Артистка вирішила розповісти, як тримає себе в формі і скільки їсть насправді.

"Віщуючи охи-зітхання-діагнози та інші домисли, хочу сказати, що я їм : багато! і навіть відійшла легенько від режиму ( цукерки закладаю в себе і мороженко) Худнути цілі у мене не було. Я вже багато років тримаю одну вагу. За літо тренувань в танц.залі він знизився всього на два кг. Але щоденні танці в таку жарищу - це ось, як в сауні в кожусі дати гопака! Хоча одна радість є - мої вічні руки-пухляші дізналися, що у них є біцепс. Залишилося три дні до 48 годин без сну)

25 серпня #charityweekend
26 серпня #танціззірками", -поділилася планами Єфросиніна. Шанувальники ж почали розхвалювати Машу за її працьовитість і відзначати, що телеведуча тримає себе у чудовій формі.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Маша Єфросиніна похвалилася, що 5 її улюблених фільмів зберегли собі 10 тис. чоловік, тому на цей раз Маша вирішила видати кращі серіали. Також знаменитість виклала відео, на якому показала перший дебют сина Олександра і... свого пупка. Так, телеведуча знялася в рекламі питного йогурту "Активія". А ще Єфросиніна показала дуже милий знімок, на якому позує в красивому червоному вбранні зі стильною в цьому сезоні солом'яною сумкою.