З наївної дитини у модель: зовнішність Гросу до та після пластики

поділитись
Оцініть результат самі. Чи справді співачці варто було лягати під ніж?

Ще кілька років тому нікому в голову б і не прийшло, що співачка Аліна Гросу проміняє образ "маленької бджілки" на модельну зовнішність. При чому буде так активно займатися собою, що в якийсь момент не зможе зупинитися і перестарається.

Не так давно заради кар'єри вона виїхала до Росії, викликавши тим самим не менше суперечок, ніж її зіркова хрещена мати Ірина Білик, котра також часта гостя на корпоративах, організованих за межами України.

За свої 22 роки юна артистка не раз користувалася послугами пластичних хірургів цілком таємно, а на незручні питання вважає за краще не відповідати взагалі.

Двоє лікарів вже підтвердили: справді, Гросу все ж таки лягала під ніж, щоб там не говорила іншим. Наприклад, Дмитро Слоссер заявив, що співачка у такий спосіб позбавилася зайвої ваги:

"Гросу вдавалася до послуг пластичного хірурга, але мабуть цьому передувало ще й серйозне схуднення - без схуднення вона так би не виглядала ... Тюнінг був здійснений повний: і підтяжка брів, і пластика губ, і пластика носа, і зменшення розміру щік - з видаленням кількох корінних зубів. Зміна щік виконана настільки радикально, що, на мій погляд, це вибивається з якихось естетичних пропорцій. Мені здається, її щоки зараз непропорційні рисам обличчя, що виглядає неприродно і штучно ", - зробив висновок він.

Те саме помітив і його колега Андрій Іскорнев:

"Дівчина зробила ринопластику, пластику губ. Також, якщо це не фотошоп - ще й грудки прибрала (пластична операція по зменшенню щік, суть якої - відкачування інкапсульованих жирових утворень між щічної м'язом і поверхневими м'язами обличчя. - ред.). Ніякими дієтами подібного ефекту не досягнеш".

Наскільки допоможуть Гросу такі кардинальні зміни на сцені, покаже час. А поки що її останні кліпи демонструють всім, наскільки "дівчинка вже доросла".

Дивіться: Аліна Гросу, Остання ніч

Як повідомляв портал "Знай.ua", Аліна Гросу переїхала до Москви. 

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Аліна Гросу, пластичні операції, зміна зовнішності
Ми вирішили вибрати декілька найцікавіших фактів і чуток з життя Сергія Звєрєва
0
0
20:27 22.07.2018
Відомий пластичний хірург Арташес Айрапетян, подивившись це відео, прийшов до висновку, що Віра Брежнєва виглядає старо
0
0
18:57 22.07.2018
Співоча подруга Януковича зізналася в любові до міста в Росії
0
0
18:03 22.07.2018
Українці висміяли "заробітки" російських артистів в Криму
0
0
16:24 22.07.2018