31-річна російська співачка Поліна Гагаріна уперше заявила про себе після перемоги на "Фабриці зірок-2" у 2003 році. Тоді пишнотіла шатенка вразила журі і публіку сильним і красивим голосом, завоювавши любов поціновувачів музики.

Проте для того, аби досягнути вершин шоу-бізнесового Олімпу, дівчині не вистачало ідеальної фігури, оскільки, як би там не було, зайві кілограми не робили її привабливішою. А після народження сина вона взагалі розповнішала ще на 30 кілограмів.

Поліна Гагаріна й Анастасія Приходько на "Фабрика зірок-8"

Розуміючи, що зовнішність у сфері її діяльності грає чи не більшу роль, ніж голос, співачка бере волю в кулак і сідає на жорстку дієту. Завдяки правильному харчуванню та спорту Гагаріна скинула 40 кілограмів. Вона активно відвідувала тренажерний зал, підраховувала калорії, перестала їсти на ніч.

Популярні новини зараз
Відродження легенди: яким може бути новий "горбатий" ЗАЗ-965, закохує в себе з першого погляду "Чмо їб*че, як тобі живеться?": у Києві спіймали соратника Януковича Володимира Макєєнка, який біг до укриття Український аналог Impala: як виглядає один із найстильніших "Запорожців", мрія автомобіліста У липні пенсіонери отримають на 1000 гривень більше: якім категоріям пощастить
Показати ще

Разом з кілограмами Поліна позбулася невпевненості в собі, і її кар'єра пішла в гору. Вона взяла участь у "Євробаченні", посівши там друге місце, вдруге вийшла заміж, стала наставницею шоу "Голос", народила доньку.

Сьогодні її вага не перевищує 47 кілограмів. І в цій тендітній білявці дуже складно впізнати колишню Гагаріну.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", 16-річна донька Сінді Кроуфорд лякає прихильників надмірною худобою. Вони підозрюють у дівчинки анорексію.