У вівторок, 5 вересня, популярний український ведучий Олександр Скічко покинув ряди холостяків.

Як відомо, його обраницею стала донька мільярдера Єлизавета Юрушева.

Пара розписалася в рацсі грузинської столиці Тбілісі та одразу ж після церімоніі вирушила на гелікоптері в гори для незабутньої романтичної фотосесії, передає журнал Viva.

Популярні новини зараз
Ухилянтам пропонують амністію: як отримати помилування від ТЦК Пенсіонери отримають непогану доплату, але не просто так: які умови Продаж авто загонить у мінус: українців приголомшили новими вимогами - не зглянуться навіть на старі авто "Телефонні повістки" військовозобов'язаним: як реагувати на усний виклик до ТЦК
Показати ще

Та про розкішне свято теж не забули. Вчора до молодят з'їхалися друзі та близькі.

На вечірці на честь весілля гостей розважали два найпопулярніших виконавця нашої країни: Макс Барських та Діма Монатік. Хлопці по-справжньому запалили публіку.

До речі, нещодавно Олександр Скічко покинув проект "Танці з зірками". Після випуску він заявив, що планує присвятити всього себе сім'ї.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у мережі з'явилися перші кадри з заходу.