Безумовним лідером гастрольної діяльності серед українських виконавців ось вже кілька сезонів є Олег Винник. Його концерти збирають тисячні зали по всій Україні, залишаючи далеко позаду шоу-програми титулованих колег.

Але так було не завжди. На самому початку кар'єри пісні Олега Винника не користувалися популярністю серед слухачів. Їх не брали в ротацію радіостанції, називаючи "відстійними"

Про це в інтерв'ю "Фактам" розповів музичний продюсер Володимир Бебешко.

"Насправді за сходженням Олега на цей п'єдестал стоїть велика праця. П'ять чи шість років він йшов до визнання. Адже спочатку його кар'єри в Україні від пісень Винника відмахувалися все радіостанції, називаючи їх відстоєм", - розповів Бебешко.

За його словами, співак вчасно зрозумів, що публіці подобається простіша музика.

"З'явилися "Вовчиця", "Ніно", "Здрастуй, наречена" - і понеслося!", - зазначив Бебешко.

Популярні новини зараз

Щаслива Ані Лорак засвітилася в ліжку з кучерявим красенем: ніжно обіймалися

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Показати ще

За словами продюсера, на сьогоднішній день Винник носить титули "найкрасивішого" і "найуспішнішого", а також збирає величезні зали. Бебешко вважає, що музичними смаками країни керують жінки.

"Однозначно! Чоловіки ж, яких дружини ведуть на концерти, сидять в залі і лише чекають моменту, коли можна буде сходити в буфет. І прекрасну стать можна ж зрозуміти! Хтось плаче від кохання, а хтось від розчарування. Скажімо, від жінки пішов чоловік, дома двоє дітей, а вона дивиться на Олега і розуміє, що життя триває. Винник такий щирий на сцені, що кожна вважає, ніби він співає про її важку долю ", - підкреслив Бебешко.

Продюсер визнав, що музика Винника досить примітивна, але вона створює настрій.

"Я б сказав, простувата. У Винника музика, яка створює настрій. А це ж найголовніше. Олег - молодець. Він просто злетів на небосхил шоу-бізнесу і сказав:" Хлопці, хочете слухати це? Маєте! "-підкреслив він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", експерти пояснили, що Винник домігся популярності, взявши на озброєння зрозумілі і потрібні цільовій аудиторії образи, вгадавши психологічні особливості аудиторії.