Більшість тих, хто стає вегетаріанцями у дорослому віці, запевняють: це свідомий вибір на користь власного здоров'я. Проте саме ці люди з дитинства дотримувалися зовсім іншого раціону харчування, що може негативно позначитися на їх майбутніх дітях.

Принаймні так вважає відомий пластичний хірург, та по-сумісництву: обранець Слави із гурту "НеАнгели", Едгар Камінський.

На його думку, вегетаріанці справді заслуговують на повагу, адже володіють силою волі, щоб відмовитися від традиційних продуктів. Більш того – нерідко починають жити інакше, почуватися щасливими. Проте це добре тільки для дорослих: дітям нав'язувати свою позицію не варто, вони самі скоро виростуть і зроблять власний вибір:

"Я за те, щоб це робити в усвідомленому віці, за те, щоб будь-які дія не нашкодили здоров'ю, тим більше здоров'ю маленького організму… більш ніж упевнений, що в дитинстві ці люди пробували всі продукти, від смаженої картопельки до шашличка, і їм ніхто не забороняв їсти таку їжу. Вони виросли фізично здоровими людьми, і вже в свідомому дорослому віці, з зміцнілим організмом в праві приймати рішення - відмовитися від тих чи інших продуктів", - підкреслив Камінський.

З досвіду лікарської практики, фахівець зробив висновок, що малечу треба спочатку повести на обстеження, а потім обирати режим харчування.

Популярні новини зараз

Аліна Гросу показала, як змінилася з дитинства і школи: подорослішала в 13 років

Віктор Павлік показав життя без вагітної Реп'яхової: шкварчить і смажить

Кума Дзідзьо Цибульська повелася на розіграш матері: "Як запхати велику…"

Соня Плакидюк повторила відверту фотосесію Біллі Айліш: "Така соковита"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", доля дітей вегетаріанців сколихнула всю країну.