Режисер Микита Михалков, відомий не лише своїми картинами, а й скандальними висловлюваннями, пишається тим, що СБУ внесла його до списку осіб, що загрожують національній безпеці, і заборонила в'їзд на територію країни.Михалков впевнений, що ніхто з цього списку не становить загрози як такої і пишається, що "бандерівська верхівка" вважає його небезпечним. "Упевнений, що з прозрінням від цього мороку, все встане на свої місця, і ми знову станемо, як це було багато століть, одним культурним православним простором", - заявив він в інтерв'ю російському виданню.

"Я абсолютно переконаний, що ніхто з нас, внесених до цього списку, не є загрозою для українського народу, повторюю - саме народу. А те, що бандерівська верхівка вважає нас загрозою - я можу тільки цим пишатися", - підкреслив він.

Михалков розповів про почуття провини

Популярні новини зараз

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як кремлівський лизоблюд зробив скандальну заяву щодо Криму.