Режисер Микита Михалков, відомий не лише своїми картинами, а й скандальними висловлюваннями, пишається тим, що СБУ внесла його до списку осіб, що загрожують національній безпеці, і заборонила в'їзд на територію країни.Михалков впевнений, що ніхто з цього списку не становить загрози як такої і пишається, що "бандерівська верхівка" вважає його небезпечним. "Упевнений, що з прозрінням від цього мороку, все встане на свої місця, і ми знову станемо, як це було багато століть, одним культурним православним простором", - заявив він в інтерв'ю російському виданню.

"Я абсолютно переконаний, що ніхто з нас, внесених до цього списку, не є загрозою для українського народу, повторюю - саме народу. А те, що бандерівська верхівка вважає нас загрозою - я можу тільки цим пишатися", - підкреслив він.

Михалков розповів про почуття провини

Популярні новини зараз
Як приготувати котлети без грама м'яса: ніхто навіть не здогадається Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності" 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як кремлівський лизоблюд зробив скандальну заяву щодо Криму.