Один показ серії "Сватів" на телеканалі "Росія 1" міг би принести студії "Квартал 95" близько 200 тисяч доларів.

За даними LIGA.net, самі автори ідеї тримають бюджет стрічки у таємниці. Але фахівці зробили висновок виключно із середніх цін на ринку. Наприклад, в Україні ця сума стартує від 30 тисяч доларів. Раніше година праймового часу коштувала у межах 35-60 тисяч доларів.

Якщо брати до уваги всі шість сезонів плюс чотири останні серії – це мінімум 2 мільйони доларів, тоді як до кризи "Росія 1" пропонувала до 200 тисяч доларів. Український телепростір виявився дешевшим на 20%.

Популярні новини зараз
Комунальники вирішили встановити тарифний рекорд: з липня доведеться платити набагато більше Українцям обіцяють глобальні пенсійні зміни: буде розміром 60% від зарплати Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати
Показати ще

Аналітики Forbes два роки тому виявили, що 25-хвилинний показ "Сватів" на "1+1" дорівнював годинному випуску "Вечірнього кварталу" – 100 тисяч доларів. Взагалі кіновиробництво приносить команді Зеленського від 30 до 50% всього прибутку.

Дивіться: Звернення Зеленського до СБУ

Як повідомляв портал "Знай.ua", воїни АТО залишили послання Зеленському.