Скандальна російська співачка Лоліта Мілявська, якій заборонили в'їзд в Україну, шокувала прихильників відвертим зізнанням про наркотичну залежність. Лоліта розповіла, що приймала заборонені препарати після розлучення з екс-чоловіком Олександром Цекало. Про це артистка повідомила в передачі "Привіт, Андрій".

"Так, у мене була наркотична залежність у ті періоди, але зовсім коротка. Це навіть була не залежність. Десь у 40 я почала, 41 закінчила і більше ні до чого подібного не торкалася. Слава Богу, поруч не було людей, які б познайомили мене з іншими різновидами препаратів", - поділилася співачка.

В нелегкий період життя співачка звернулася до психолога. Хороший фахівець навчив її справлятися з труднощами і поступово душевний стан Мілявської прийшов в норму. 

Пара Мілявська-Цекало прожила разом дванадцять років. Одружилися вони лише завдяки появі на світ їх дочки Єви. Офіційно шлюб був зареєстрований в 1999 році, та був надк коротким. Через три місяці подружнього життя зірки подали на розлучення. Розлучення дався Лоліті дуже важко.
 

Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що скандальновідома українська співачка Світлана Лобода, яка співає в Росії, знаходиться на сьомому місяці вагітності, а батьком майбутньої дитини є соліст групи Rammstein Тілль Ліндеманн. Не менш одіозна колега Лободи Лоліта Мілявська на своїй сторінці в Instagram прокоментувала вагітність Світлани. "Стою, дивлюся на банку з чорною ікрою і думаю: мені вже ікра не потрібна, мені вона не допоможе. Метати ікру не мені. Свєта Лобода, ти ж моя подруга. А ось скажи мені, а чому я дізналася про те, що ти вже на сьомому місяці, та ще від улюбленого всіма мужика - від Тіля! - тільки з жовтої преси ?! Ти мені вибач, але, мабуть, ікру доведеться з'їсти мені - не завагітнію, але хоча б білок буде в нормі ", - сказала Лоліта.