Як повідомляє Clutch.ua співачка-трансгендер Зіанджа поділилася з фанатами дитячими фото. Сімейні знімки, на яких зображений хлопчик на ім'я Борис, артистка розмістила на своїй сторінці в Instagram.

На одній з фотографій Зіанджа позує з мамою, на іншій – з братом. Під фото співачка зізналася, що у неї азіатське коріння по татовій лінії: батько — киргиз, мама — башкирка. Також артистка розповіла фоловерам, що народилася і виросла в Криму.
Співачка ділилася дитячими спогадами, розказавши, що мама хотіла назвати її Марком, але бабуся наполягла на імені Борис.

«Мама до останнього хотіла назвати мене Марком, а бабуся наполягла на імені Борис. Але пройшли роки, і я знайшла своє справжнє ім'я», — прокоментувала одну з фотографій Зіанджа.

Також Зіанджа згадувала, як батьки ігнорували її жіночу сторону. «Але рано чи пізно, життя розставляє все на свої місця», — резюмувала співачка-трансгендер.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що дівчина-трансгендер Зіанджа (в минулому Борис Апрель), зізналася, як ставиться до материнства. Про це і не тільки Зіанджа розповіла популярному українському шоумену, одному з авторів студії "Квартал-95" Артему Гагаріну. Гагарін поставив Зіанджі багато провокаційних питань. У бесіді з Зіанджею Артем Гагарін також запитав, як батьки відреагували на її трансформацію.

"Вони були в шоці! Але потім взяли мене такою, яка я є. Що їм залишається робити?! Батьки живуть в Криму, я туди не їжджу, ми зустрічаємося на нейтральній території".

Вона також зізналася, що дуже хоче стати матір'ю:
"Дітей планую, але пізніше. Зараз я не готова до такої відповідальності, але хотілося б сім'ю! Всім дівчатам цього хочеться!".