Популярна 26-річна британська модель, зайчик Playboy, учасниця шоу «Х-фактор» і Celebrity Big Brother, актриса Хлоя Кхан дуже активно веде свою сторінку в Instagram. Нещодавно знаменитість показала пишні форми у відвертому купальнику, який насилу стримував величезні груди і не менш масивну п'яту точку. Також дівчина розповіла, що від чоловіків їй потрібно зовсім небагато: код від сейфа, наприклад.

"Дівчата хочуть від вас не так вже й багато... Тільки ваш час, увагу, особистий простір, їжу, сорочки, покривала, член, паролі, кредитні карти, код до сейфу, життя і душу", - пожартувала Кхан. За 14 годин відвертий кадр зібрав майже 22 тис. лайків, а фанати почали розхвалювати Хлою, називаючи її своєю мрією і захоплюючись величезним задом.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Хлоя Кхан знову показала фанатам масивні принади, спробувавши себе в ролі нареченої. Дівчина виклала дуже пікантне відео, на якому позує для відомого бренду вечірніх суконь, який також запустив весільну лінійку. А ще знаменитість роздяглася, показавши дуже масивні сідниці, над якими попрацювали пластичні хірурги, і задала фанатам важливе питання.