Популярна українська співачка Ані Лорак, яка зараз активно будує кар'єру в Росії, поділилася з фанатами новими фото в Instagram, показавши, як відпочиває у Києві з рідними та друзями.

"На душі світло, коли поруч рідні та близькі! Люблю Київ! Люблю моїх друзів!" - зворушливо підписала знімок знаменитість. Однак фолловери більше звернули увагу на те, як постарів чоловік Кароліни: "Мурат наїв щоки і зморшки пішли .... бережи його,він красунчик", "Який страшний чоловік став, що ви з ним зробили )))", "Що за літній чоловік поряд?", Ви красуня! А Мурат дуже погано виглядає якось по - старечому".
Також далеко не всі зраділи появі виконавиці на батьківщині: "Де Київ, а де ви. У москвэ постійно тусите. Видно любов дуже сильна", "А особисто мені вона і раніше не подобалася! Голос класний, а людина ГНИЛА.", "Я теж до неї колись ставилася добре , але після всього мені здається про Україну їй треба просто забути !!! Країна яка підняла її і яку вона своїм велінням так принизила ...", "Шкода що в Україну пустили її я б не пустила була б можливість".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ані Лорак поділилася з фанатами нових фото в Instagram, показавши розкішне чорне плаття і глибоке декольте. Однак фолловери помітили ще дещо: здається, артистка перестаралася з пластикою. Її обличчя якось неестестсвенно перекривилось в праву сторону.