Популярна українська співачка Ані Лорак, яка зараз активно будує кар'єру в Росії, вирішила показати фанатам в Instagram новий склад проекту "Голос 7" російської версії. Так, у сьомому сезоні членами журі стануть власне сама знаменитість, Сергій Шнуров і Баста. Артистка показала спільне фото в обнімку зі Шнуровим і зізналася, що почує "той самий" голос з тисячі і незабаром зробить свій вибір.

"Іноді голос однієї людини ти впізнаєш з тисяч голосів... Його завжди дізнається твоє серце. Мій вибір буде зроблений.", - заінтригувала прихильників Лорак. Фолловери ж взялися коментувати побачене: "Чому ж ви не на українському Голосі?", "Погляд Басти))", "Дуже шкода, що ви не суддя в Українському голосі ((", "Навіть на колінах) Ох як", "Там люди співають.. А шнур що? Оцінювач...", "Нищівний погляд Басти багато чого коштує))))", "Склад журі підібраний дуже дивно.".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ані Лорак відправилася в Лондон і виставивши стильний кадр, попросила фоловерів кілька разів подумати і вибирати своє. Також знаменитість після зради чоловіка Мурата з київською тусовщицею Яною Бєляєвою почала часто виставляти чорно-білі фотографії. А ще артистка вирішила показати фанатам в Instagram нове селфі. Шанувальники ж помітили, що очі у Лорак дуже сумні, а вид блідий й стомлений.