Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно в одному з постів фанати відзначили, що знаменитості личать брючні костюми, тому тепер Анастасія їх не знімає. Так, артистка покрасувалася в білосніжному вбранні, проте фолловери почали цікавитися, де вона знайшла стільки тюлі і навіщо вкрала штори чиєїсь бабусі.

"Я дуже люблю білий колір. У всьому.", - похвалилася Волочкова. Шанувальники не змогли пройти повз черговий дивний образ: "Чоловіча фігура", "Горілка теж білого кольору!!! Ку-ку !", "Вам дуже йде ця тюль, скільки коштує метр?", "Жахливий костюм. На шторку моєї бабусі схожий.", "Так це штани виявляється?? Треба було прозорий брати гіпюр, то якось у вашому стилі. Цицьок не видно, ніг теж. Так , і де кільце? Знов у ломбарді?", "модний вирок засудив її до розстрілу", "Костюм нормальний,але копита треба зняти.", "Настя, ну навіщо ви так себе,витягаєте в фоторедакторі? Видно ж неозброєним оком.", "Одягла Костюм, а на голові знову облізлий хвіст,печалька", "З шторок пошила?", "Шкода, що білий колір не любить Вас))".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова похвалилася нарощеним волоссям на заколках. Фанати, однак, похвалили Анастасію за те, що вона одягла костюм замість типових прозорих суконь. Також знаменитість вирушила в Пітер, щоб привітати батька з днем народження, а по дорозі заскочила до старого друга Володі Козирєва. Чоловік підніс їй черговий шедевр з рибальської сітки, а Анастасіяодразу ж похвалилася їм на радощах. А ще артистка показала величезні букети, називаючи їх не подарунками, а "підношеннями за красу і талант". За який саме талант, Анастасія не уточнює.