Учасника групи The Beatles Рінго Старра посвятили в лицарі.

"Це означає визнання того, що ми зробили. Мені було справді приємно це прийняти", - сказав музикант, передає ВВС. У коментарі журналістам він пожартував, що тепер буде надягати медаль на сніданок. В лицарі Старра присвятив герцог Кембриджський Вільям. На церемонії також була присутня дружина музиканта, актриса Барбара Бах.

Дані почесті Старр отримав за свій внесок у музику і благодійність.

Рінго Старр розповів, що радився з колегою Полом Маккартні, як себе вести в палаці. Бо як Маккартні став лицарем ще 21 рік тому. Той же у відповідь сказав, що головне - весь час посміхатися. Крім Старра, лицарське звання було присвоєно і іншим британцям, список яких був затверджений у грудні 2017 року королевою Великобританії Єлизаветою II.

Серед них співзасновник музичної групи Bee Gees Баррі Гібб, колишній віце-прем'єр Нік Клегг і автор книги Бойовий кінь Майкл Морперго.

Рінго Старр стане лицарем

Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що фотографії легендарної групи The Beatles, які ніде ніколи не публікувалися раніше, будуть виставлені на продаж аукціонним будинком Omega Auctions. Будуть продаватися понад 300 знімків. Всі вони були зроблені під час першого візиту музичної групи в США, який відбувся в 1964 році. Фотографії зробив американський фотограф Майк Мітчелл. На той момент йому було всього 18 років.

Мітчелл був шанувальником творчості The Beatles, тому він зумів зняти не тільки приїзд його улюблених музикантів, але і побувати на їх концертах в Балтиморі і Вашингтоні. Там він також зробив багато чудових фотографій.

Крім того, Пол Маккартні, який був фронтменом в групі The Beatles, на своєму концерті в Австралії в місті Перт допоміг парі закоханих. Музикант зазначив, що один з хлопців тримає плакат, на якому була написана прохання допомогти зробити його дівчині пропозицію заміж. Музикант покликав на сцену молоду пару. Хлопець на очах у всього залу запропонував коханій стати його дружиною.

У Великобританії стався кумедний випадок, також пов'язаний з фотографіями The Beatles. Чоловік зовсім випадково знайшов у ящику для сміття 26 негативів, на яких були фотографії легендарного музиканта, одного із засновників The Beatles Джона Леннона. Британець знайшов їх, перебираючи речі покійного батька.