Популярна українська співачка Ані Лорак, яка зараз активно будує кар'єру в Росії, вирішила показати фанатам в Instagram новий знімок з подорожі. Нещодавно знаменитість вирушила до Лондона і виставивши стильний кадр, попросила фоловерів кілька разів подумати і вибирати своє.

"Кожна людина унікальна! Кожен день ми робимо вибір! Прожити Своє життя. Своє ! Це тільки Ваш вибір! Вибирайте Своє! Доброго вечора.", - побажала фоловерам Лорак. Шанувальники ж взялися коментувати побачене: "Чесно кажучи, я у Вас розчарувався.", "класична лялька", "Йде по англійськи", "Сказала жінка , яка живе чужим життям , прощаючи і закриваючи очі на зради чоловіка", "Шкода що назад нічого не повернеться", "І тому Ви вибрали Росію!??А Україна?!!Задовбались на Вас чекати.ВИБАЧАЙТЕ".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ані Лорак після зради чоловіка Мурата з київською тусовщицею Яною Бєляєвою почала часто виставляти чорно-білі фотографії. Також знаменитість вирішила показати фанатам в Instagram нове селфі. Шанувальники ж помітили, що очі у артистки дуже сумні, а вид блідий й стомлений. А ще Лорак виставила кадр з недавньої фотосесії, однак фолловери висміяли наряд, зазначивши, що у зірки заросли пахви.