Український шоумен і лідер студії "95 квартал" Володимир Зеленський розповів, як проходили зйомки другого сезону серіалу "Слуга народу" і чи готовий він взяти участь у справжніх виборах президента України.

У невеликому інтерв'ю Каті Осадчій комік зізнався, що було прохолодно кататися голяка на велосипеді: за сюжетом "президент" їде на роботу абсолютно роздягненим. Актор згадує, що хоч і знімали це рано вранці, багато хто міг бачити цей процес.

Зйомки "Слуги народу"


Зеленський розповів, що з початку зйомок серіалу схуд на п'ять кілограмів і продовжує займатися спортом.

"Мені доводиться займатися о 7 ранку, зате рано день починаю. Раніше я рано гуляв з собакою, а зараз собака ще спить. Я спочатку вигулюю себе. Потім собаку", - розповів шоумен.

Популярні новини зараз

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Померла зірка "МастерШеф" Стелла Клименко перед смертю розповіла про жорстоке побиття: "Ніяких скарг, це життя"

У Пенсійному фонді пояснили, як побачити стаж, напрацьований роками: "Чому не зараховується?"

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Показати ще

Коли Осадча запитала, як актор ставиться до участі в справжніх виборах, той зізнався, що не відноситься до цього серйозно. Принаймні поки що. Крім цього комік підкреслив, що відчуває себе на своєму місці і не їздить за кордон, оскільки там не вчать, як жити в Україні.

Зеленський розповів, чи збирається брати участь в президентських перегонах


Нагадаємо, раніше фінормаціонний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Зеленський показав всі тяготи акторському житті.