"Пропустили, посадили мене знову біля вікна (люблять мене)! На другому поверсі – басейни, парки, карети з кіньми…але ми на першому поверсі. Ще трішки, і буде та Америка", - тішився учасник гумористичного шоу "Вар'яти" Володимир Ковцун.

І поки улюбленець публіки Владзьо відходив від "амстердамських вражень", його безпосередній керівник Сергій Притула вирішив показати фанатам, для чого все ж таки потрібні тури за кордоном.

Зірковий волонтер досить частий гість також у Канаді, адже саме там нараховується чи не найбільша українська діаспора. Цього разу не менш гостинною виявилася й Філадельфія – тут тобі і борщі традиційні, і любов глядачів.

Популярні новини зараз

Київські копи виявили тіло колеги посеред вулиці, підозрювану вже затримали: "Назавжди запам'ятають її"

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Показати ще

"Нашого цвіту по світу! Філаделфія - одна з найкраще організованих діаспор з тих, з якими перетинався у різних країнах! 2 години 20 хвилин на сцені. Той випадок, коли "заходило на зал" все!!! Вертаємось щасливими! Завтра Клівленд, Детройт готується, Чикаго - вимагаємо від вас sold out", - натякнув він.

Не втрималися підопічні ведучого від іронії навіть коли фотографувалися – справді, коли по обидва боки два куми, один з яких – кумедний бородань Жогло, складно бути серйозними.

Дивіться: Притула після виступу в Торонто

Дякуємо, Торонто! Погнали на Монреаль!!! Тур триває!

Posted by Сергій Притула - офіційна сторінка on Thursday, 2 November 2017
Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула вперше спасував перед жінкою в прямому ефірі.