Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони. На цей раз знаменитість показала знімок в Instagram ще до своїх дивних витівок з шпагатами. Фоловерам навіть нарешті прийшлося до душі "молоде" фото артистки.

За 5 годин знімок набрав понад 12 тис. лайків. Фанати почали розхвалювати Волочову: "Прям не впізнати", "Ви були дуже красивою", "Ух ти , красуня", "Русалка". Знайшлися й ті, хто розкритикував нинішній спосіб життя зірки: " порнстар блін", "Фани ваші дуже навіть хороші і вдалі фото виставляють, а ви чомусь ні", "Коли за розум візьмешся, зовсім чокнулась", "Очікування vs реальність", "Фото 100річної давності.....тоді і чоловік з нею був гідний....поки вона не обосралась...і все, падіння вниз...початок.....", "Згадала баба , як дівкою була", "в дев'ятсот кошлатому році))))".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що зовсім нещодавно Анастасія Волочкова знову вирішила побавиться на сіннику у вигляді декоративної вози, розтягнувшись в шпагаті. Особливу увагу також привернула її дивна взуття, нагадала копитця.