Скільки разів Сергій Притула намагався змусити його сісти на дієту, чи принаймні записатися до тренажерної зали, Володимир Жогло навіть порахувати не може.

Проте ні зайва вага, ні постійне непотрапляння в ноти на сцені не завадили йому стати улюбленцем публіки. Не багато розповідав про себе головний "пиріжечок" у "Вар'ятах" (саме так, люб'язно називає його жіноча частина аудиторії).

Нещодавно він все ж зробив виняток. В одному з інтерв'ю натякнув: найкращі емоції отримав під час поїздки за кордон, разом зі своєю творчою командою.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Мішина збирається вчити українок життя за гроші: "У вас немає енергії"

Борщем не балують, одна червона ікра, сьомга та яловичина: чим годують нардепів у Раді

Проста бабуся прославила український борщ на весь світ: "Нехай думають, що хочуть"

Вдова Кернеса Оксана Гайсинська купила популярний телеканал

Показати ще

"Це було добре. При тому, що у Лондоні немає структури, яка працює виключно для української діаспори. Там тільки є структура для організації концертів…Вони дерлися так, реготали так. А чого? Тому що багато хто з них виїхав ще років сім-вісім тому. В їхньому оточенні немає такого україномовного гумористичного контенту".

Про свої габарити Жогло жартує навіть перед тисячами іноземців – для нього це, ніби випити кави зранку. Тож виникає питання, чи насправді в зіркового львів'янина настільки вже байдужість до цього і повна відсутність комплексів?

"Ми живемо у період, коли візуальне – визначальне. Не живемо тоді, коли всі кажуть – головне, що у людини в душі. Але в мене і досі є комплекси відносно моєї зовнішності. Але з іншого боку я розумію, що різні є і різні треба", - запевняє він.

Щоб не сталося, порівняння з Аполоном нікуди не зникло. Після ефірів, на фотосесіях та на просторах власного акаунту, Володимир досі продовжує підкорювати жіночі серця. А прекрасній половині, попри всі стереотипи, не завжди потрібні тільки "кубики на животі".

Дивіться: інтерв'ю з Володимиром Жогло

Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула підняв дух українських воїнів козацьким вчинком.