До правоохоронних органів Москви нещодавно звернувся російський актор, відомий за роллю у серіалі "Інтерни", 45-річний Дмитро Файнштейн.  Він стверджує, що кілька днів тому зникла дружина – вийшла з дому, забравши дитину, і перестала виходити на зв’язок.

Сімейний конфлікт зірки "Інтернів"

Файнштейн не приховує: причиною цьому цілком могла бути звичайна побутова сварка, через яку він і досі не знаходить собі місця. Що не поділили закохані, невідомо. Але одразу після цього його дружина Вікторія зібрала речі, взяла з собою немовляти і пішла з дому. Відтоді минуло чотири дні, жінка не виходила на зв’язок з чоловіком, повідомляє Politeka.

Актор стурбований, вже запитував всіх рідних та друзів, куди вона могла піти, але ніхто нічого не знає, тому й написав заяву у правоохоронні органи.

На даний час у цій справі ведеться розслідування. Шанувальники Дмитра сподіваються, що все закінчиться добре, і його рідні знайдуться.

Відомо, що Файнштейн зіграв в "Інтернах" роль Бондаря в сьомому сезоні серіалу. Крім цього, на рахунку у актора робота в серіалах "Чужі таємниці", "Прокинемося разом", "Карпов", "Слідчий комітет" і багатьох інших. Свого часу Файнштейн працював технічним дизайнером, викладачем сценічної мови. З 2012 року Дмитро співпрацює зі столичним театром "Світ мистецтва".

Актор звик мовчати про особисте життя, а "винести сміття" його змусило тривала відсутність дружини і дитини. Файнштейн вважається активним користувачем соцмереж, де розповідає про творчу складову, численних хобі і подорожах.

Відомо також, що його маленького сина звуть Данила, однак батько вважає за краще не публікувати фотографії малюка на загальний огляд. Що конкретно стало причиною сварки між Дмитром Файнштейном і його дружиною Вікторією невідомо.

Дивіться: як змінилися актори серіалу "Інтерни"

Нагадаємо, актора серіалу "Інтерни" Охлобистіна висміяли у мережі за скандальні ініціативи.

Як повідомляв Знай.ua, зовнішній вигляд відомого російського актора не на жарт налякав фанатів.

Також Знай.ua писав, 27-річний російський актор Дмитро Бушин, відомий за ролями в серіалах "Універ" та "Інтерни", проведе кілька років за гратами.