Відомий шеф-кухар і ведучий американського шоу "МастерШеф" Гордон Рамзі заради своєї коханої зробив просто подвиг. Він позбувся майже тридцять кілограмів всього за рік.

Про це пише The Times.

Раніше чоловік важив 114 кілограм, що дуже не влаштовувало його дружину. Вона поставила кухареві умови - або він худне, або їх 12-річному шлюбу кінець.

"Тану не радувало, що я важив 114 кг. Я виглядав, як мішок з л * ном. Я дивився на свої фотографії і сам дивувався, як вона до сих пір від мене не пішла", - зізнався Рамзі.

Популярні новини зараз

Зеленський після замаху на Шефіра посилив охорону: поліція переходить на особливий режим роботи

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Українцям додадуть ще одну пенсію за станом здоров'я: юрист пояснив, хто увійшов до пільгової категорії

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Крім жорсткої дієти Рамзі також пішов і до спортзалу. Дружина, яка була фанаткою фітнесу, дуже його надихала та мотивувала. Він найняв тренера та почав щодня важко працювати над собою.

Тренером Рамзі виявився колишній армійський капітан, який проводив тренування в істинно військовому режимі, включаючи плавання на довгі дистанції, веслування і тригодинні заняття на велосипеді в спортзалі щотижня.

Але зусилля були того варті. Зараз чоловік важить 84 кілограми і заявляє, що його життя кардинально змінилося.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", дивіться, яких найпоширеніших помилок припускаються люди під час тренувань.