Цього тижня у Школі Леді досить несподівані випробування. Педагоги взялися за здоровий спосіб життя (точніше – його повну відсутність у дівчат).

Консультувати в питаннях спорту та правильного харчування на проект "Від пацанки до панянки" прийшов зірка іншого популярного шоу "Топ-модель по-українськи" Максим Сосновський.

Ученицям довелося боротися зі своїми шкідливими звичками, принаймні спробувати це зробити: хтось повинен був відмовитися від паління, інші – поставити хрест на алкоголізмі. Наприклад, Марія дуже любить попоїсти і завжди вимагала принести їй "щось недієтичне", хоча раціон у школі обходиться зазвичай без цього. Максим погодився тренувати пацанок і показати їм ази фітнесу:

"Всі дівчата дуже різні. Кожна індивідуальність. Як на мене, вони вихованіше і спокійніше, ніж героїні попередніх сезонів", - ділиться враженнями Максим.

Але Марія все-таки не пропустила можливість покапризувати і нагрубити під час тренування. Максим запевняє: вдалося сприйняти все спокійно і навіть зовсім швидко знайти спільну мову, що із таким складним характером практично непосильне завдання:

Популярні новини зараз
За 6600 гривень на особу: хто може отримати грошову допомогу "Чмо їб*че, як тобі живеться?": у Києві спіймали соратника Януковича Володимира Макєєнка, який біг до укриття У липні пенсіонери отримають на 1000 гривень більше: якім категоріям пощастить Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник
Показати ще

"Ми подружилися з дівчатами. Навіть листуємося. Я став для них не просто фітнес-тренером, а й трохи психологом. Знаю по собі, що відчувають дівчата, коли бачать випуски в ефірі. Можу сказати, що їх головні зміни ще попереду. Реальну оцінку собі і своїй поведінці вони дадуть тільки тоді, коли вони побачать увесь сезон по телевізору", - підсумував він.

Три фітнес-ради від Максима Сосновського:

На ескалаторі не стояти, а підніматися по ньому. Завдяки цьому сідниці стануть більш округлими і пружними.

Чи не є смажених пиріжків від бабусь на ринку.

Направляти струмінь води в душі на целюліт. Він буде поступово розщеплюватися, і з часом взагалі зникне.

Дивіться: Від пацанки до панянки - Выпуск 5 - Сезон 3

Як повідомляв портал "Знай.ua", Фреймут дала пацанкам майстер-клас, як стати ідеальною жінкою. Вона показала список книг для читання – своєрідна добірка для тих, хто прагне змінитися. Серед них: Ліна Костенко, Василь Симоненко, а на першому місці – Біблія.