Відома російська актриса Настя Самбурська вразила фанатів вкрай відвертим і навіть непристойним відеороликом.

Відповідне відео артистка опублікувала у своєму Instagram.

На пікантному ролику Самбурська рекламує підмосковні Лохвиці, більш відомі, як "огіркова столиця" Росії. Актриса спокусливо поїдає огірки, а на фоні грає пісня Russian girl ("Російська дівчина") Жені Любич.

Реакція фанатів була неоднозначною. Все-таки рекламувати огірки такій актрисі як Самбурська трохи ганебно. Більшість радили зірці якнайшвидше видалити цей ролик, так як недоброзичливці завжди зможуть вказати на нього при спробі образити дівчину.

"Невже, думаю, жіночне дівчаче відео, нарешті, з Самбурською. Виявилося, що ні"

"Видали швидше. Зараз чадіють з тебе почнуть"

"Сама поводиться як дурочка, а потім переживає через хейтерів", – пишуть під відео розгублені від реклами користувачі.

Нагадаємо, що зірки часто "хайпят" на своїх романах і виставляють почуття на показ, щоб підігрівати свою популярність і створювати галас у ЗМІ. Але, ці прекрасні дівчата дотримуються іншої думки і вважають за краще мовчати про своїх коханих, або ж просто насолоджуються самотність. Дізнайся, хто із знаменитостей тримає своє особисте життя за сімома замками в матеріалі Clutch.

Як повідомляв раніше партал "Знай.uа", в честь першого десятиліття популярного видання Love Magazine вересневий номер прикрасить серія святкових обкладинок, для яких в тому числі знялися відома акторка з українським корінням Ума Турман і супермоделі Кендалл Дженнер, Наомі Кемпбелл, Адвоа Абоа, Аріель Ніколсон і Джіджі Хадід.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що ці знаменитості можуть похвалитися ідеальними фігурами, хоча й люблять їсти нездоровий і жирний фастфуд. Де справедливість, запитаєте ви? Там же, де й наші 90-60-90.