Відома голлівудська актриса, режисер і продюсер Сальма Хайєк змусила молодих дівчат позаздрити її фігурі.

Красуня знялася у відвертій фотосесії для нового номера глянсового журналу Elle France.

50-річна актриса продемонструвала шикарну фігуру завдяки спокусливій мереживній сукні, через яку можна роздивитися вигини її тіла.

Варто відзначити, що мексикано-американська зірка виглядає для свого віку приголомшливо. І не соромиться доводити молоді, що життя починається після 40 років.

Автор зйомки – відомий фотограф Стівен Пен.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 10 вересня: фінанси тельців, підтримка левів та непорозуміння козерогів В Україні визначили,в якому віці не можна сідати за кермо: що змінилося для водіїв Перерахунок пенсії: хто отримає на 2 тисячі гривень більше Виплачують лише частину грошей: ПФУ занижує українцям пенсії – з чим це пов'язано
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", Хайєк продемонструвала ідеальну шкіру і шикарну фігуру, сфотографувавши свою спину в дзеркалі після вечірки.