Американська телезірка Єва Лонгорія довела: краса розуму не перешкода. Актриса отримала вчений ступінь.

Виявляється, до того як 42-річна "відчайдушна домогосподарка" почала кар'єру в кіно і на телебаченні, вона старанно вчилася в університеті й отримала ступінь бакалавра кінезіології - це наука про м'язовий рух.

Лонгорія планувала продовжувати навчання, однак акторство захопило її з головою і часу на навчання не залишалося.

І тільки недавно Єві вдалося повернутися до університету й отримати почесний ступінь доктора наук в галузі образотворчого мистецтва.

Популярні новини зараз
Віталію Кіму приготуватись? Пропагандисти проговорились про наступну цiль в Україні Українці показали, як рвуть окупантів німецькими РСЗВ: кращі навіть за американські Росіяни почали виправдовувати перед народом свої поразки, але вже ніхто не вірить: "Жоден із планів не реалізований" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

"Деякі знаменитості тупі. Так от: я довела, що не одна з них. А взагалі я остання у своїй родині, хто отримує ступінь магістра. Як каже мама, я відстала", - сказала Лонгорія у своїй промові з нагоди отримання диплома.

Докторський ступінь актриса вирішила "обмити" в улюбленому ресторані швидкого харчування Dairy Queen, де замовила велику картоплю фрі та курячі стріпси.

Нагадаємо, Лонгорія найбільш відома за роллю Габріелли Соліс у популярному телесеріалі "Відчайдушні домогосподарки".

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", легенда Голлівуду розповів, на що Трамп перетворив США.