Відомий український музикант, лідер рок-гурту О.torvald Женя Галич зізнався популярній українській співачці Тіні Кароль, що знає всі її пісні напам'ять і давно є шанувальником. Більш того, Галич звернувся до артистки з несподіваною пропозицією - записати спільний хіт, який стане гордістю покоління.

Про це рок-музикант заявив в ефірі радіостанції "Новий час".

"На жаль для інших і на щастя для себе, я був представником країни на "Євробаченні". Також як і ви. Оскільки ми такі близькі один до одного і у нас є спільні точки дотику, я б дуже хотів з вами записати дует", - сказав Галич.

До того ж, рокер зізнався, що вже давно є фанатом творчості Тіни і нерівно дихає до її пісень, а "Вище хмар", "Show me your love" і "Пупсик" він слухає постійно.

"Зверніть на мене увагу, Тін. Ми зробимо супертрек, яким будуть пишатися покоління", - підсумував Женя Галич.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", Тіна Кароль вже довгий час не розповідають про своє особисте життя. Артистка відмовляється коментувати різного роду розмови такого плану. Правда, у своєму музичному автобіографічному фільмі visual album "Інтонації", який вийшов 8 березня, все ж розповіла дещо цікаве. Співачка зізналася, що відчуває самотність:

"Самотність буде переслідувати мене, навіть якщо я коли-небудь вийду заміж. Справа в тому, що частина мого серця померла. І це не зворотно. Любов – це коли ти вмієш ставити своє его на другий план. Ідеальні стосунки – це коли двоє людей вміють робити обмін самопожертвами. Тоді це рідні душі назавжди", - зазначила Тіна.

Також портал повідомляв про те, що музичний фільм про популярної української співачки Тіни Кароль "Інтонації Тіни Кароль" презентували 8 березня. Стрічка складається з двох частин: інтерв'ю артистки і музичного visual album, який містить відеокліп до кожної пісні з нової платівки.

У новому фільмі "Інтонації Тіни Кароль" співачка поділилася досі невідомими подробицями свого особистого життя, розповіла, як протистояла труднощів і власних комплексів, і радить, як не втратити себе і знайти сили рухатися далі.