З моменту виходу фінальної частини фільмів про "Гаррі Поттера", шанувальники картини все ще мріють про продовження пригод улюблених героїв. Але на превеликий жаль, цього так і не сталося. Актори культового фільму встигли подружитися за час зйомок і тепер частенько зустрічаються.

На своїй сторінці в Instagram виконавець ролі негативного персонажа Драко Мелфоя Том Фелтон опублікував спільне фото разом зі своїми колегами Еммою Уотсон і Меттью Льюїсом.

"Однокласники" —жартівливо підписав Тому.

"А де ж Гаррі?" — почали допитуватися фолловери Фелтона. В інших інтернет-користувачів фото, яке майже за добу набрало понад мільйон лайків, викликало приємну ностальгію. "Ви такі гарні. Я вас всіх дуже люблю, як і фільми про Гаррі Поттера," — написала одна з фанаток.

До речі, зовсім недавно в одному з інтерв'ю головна героїня Герміона, а точніше її виконавиця Емма Уотсон зізналася, що актори дійсно дуже дружні і регулярно підтримують зв'язок у груповому чаті і соцмережах.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що фанати відомої саги "Гаррі Поттер" про хлопчика-чарівника, який єдиний вижив після смертельного закляття самого могутнього темного мага по крупицях розбирають кожну книгу і знаходять у ній самі божевільні теорії і відкриття. Але деякі з них здаються дуже правдивими і логічними. Наприклад, що Дамблдор-це сама смерть.