1 вересня багато знаменитостей відвели своїх дітей у школу. Після святкових лінійок зірки не могли не згадати і свої шкільні роки, свою першу вчительку і перше кохання. Вдарившись у спогади, вони спеціально для "Знай.ua" розповіли про ті моменти, коли вони сиділи за партою.

Відмінниця

«Точні науки мені давалися нелегко, більше любила гуманітарні предмети, - згадуючи минуле, розповіла нам співачка Злата Огневич. - Література мене завжди захоплювала, та й моя мама - вчитель російської мови і літератури. З математикою було не завжди добре, іноді хлопчаки допомагали мені у вирішенні формул, але я все ж намагалася сама. Вчителі з математики та фізики знали, що для мене важливіше були вокальні конкурси, відпускали мене, а я була відповідальною і завжди здавала всі предмети, нехай навіть і заднім числом. До цього дня вдячна їм за розуміння».

Незважаючи на гарне навчання, Златі було властиво все те, що й іншим дітям.

«На уроках хімії я читала під партою Толкієна, найголовніше було встигнути закрити книгу, щоб не влетіло від педагога, - посміхнулася зірка. - А в музичній школі на уроках хору я мріяла співати партії сопрано, високі теситури, але вчитель не дозволяла. Сопрано було багато. Я вміла дуже добре тримати голос, і завдяки діапазону могла співати і низько, тому завжди співала альтові партії».

Популярні новини зараз
Головне за 4 липня: Тіна Кароль повторила подвиг Лободи, Крим майже в Україні, Ані Лорак повернулася з ганьбою, а аеродром рашистів "все" Окупанти влаштували п'яні розбірки та перестрілку між собою, а про компенсацію за бойові втрати можна забути — ГУР перехоплення Катерина Кухар із "Танців із зірками" розповіла про важкий виклик, який кинула їй війна: "Час складних рішень" Росіянам у Туреччині креативно подякували за "Байрактари" для України: "Податки від відпочинку підуть на виробництво"
Показати ще

Пошуки міліцією

Колега Огневич, співачка і телеведуча Lilu згадала, як її шукали всім містом, коли вона поїхала провідати подружку.

«Я вчилася в п'ятому класі, дружила з однокласницею. Батьки відправили її на кілька місяців в Євпаторію, в санаторій. У п'ятому класі я вирішила поїхати у санаторій і провідати її. Звичайно, я розуміла, що батьки не відпустять мене, тому все підстроїла і продумала. Сіла на електричку, знайшла санаторій, поспілкувалися з подружкою, ввечері я мала повернутися додому, - повідомила артистка. - О шостій-сьомій вечора я йду додому, бачу маму, вона ридає, вона бачить мене, і я думала, що вона втисне мене в асфальт. Насправді моя двоюрідна сестра прийшла чогось до мене в клас, їй сказали, що мене в школі не було. Вона розповіла про це мамі, і потім обдзвонили всі інстанції, викликали міліцію. Ця історія досить повчальна, потрібно бути більш обережними з нервовою системою батьків».

Також невгамовними у школі були і дві сестри-близнючки з дуету «Анна Марія». Вони нам розповіли, що нерідко навіть розпускали руки і били хлопчиків.

«Ми були хуліганки! - згадують дівчата. - У другому класі нас коротко підстригли, і ми ходили як два хлопчиська. Ми могли за себе постояти. У п'ятому класі "дали здачі" хлопчикові, і він забрався від нас на дерево! Проте, нам приємно, що наші фотографії висять у шкільному музеї, поряд з такими великими людьми, як Курчатов, Менделєєв, Айвазовський, Спендіаров, які мали безпосереднє відношення до нашої школи».

Гроші за непритомність

Вокалістка гурту «Фурманбенд» Пальміра Кіевелектро теж у школі на місці не сиділа. Уже тоді, будучи ще маленькою, вона заробляла сама гроші.

«У школі я зривала уроки за гроші, - повідомила нам співачка. – Імітувала непритомність або якийсь напад, а всі бажаючі скидалися грошима, щоб не здавати контрольну. До речі, одного разу в один із перших днів вересня я співала в переході і заробила купу гривень за годину, і оплатила собі навчання в гімназії ще на кілька місяців. Дуже пишалася цим».

Також Пальміра розповіла один кумедний випадок зі шкільного життя.

«Першого вересня, під час першого дзвінка, коли випускник повинен нести першокласницю, а дівчинка має дзвонити у дзвіночок, стався форс-мажор, - посміхаючись, згадувала зірка. - Хлопець зламав ногу і не зміг взяти дівчинку на руки. Мій мозок спрацював швидко, і вже через 3 хвилини я, будучи випускницею, несла на плечах милого хлопчину, в якого був шок, тому що він був явно не з першого класу, скоріше з шостого або сьомого. Всі сміялися».

Про свій 1 вересня нам також розповів і співак Alex Zakharchuk. За його словами, він дуже любив цей день.

«Це був хороший привід зустрітися з друзями і показати всім свій новий крутий портфель і форму, - розповів він. - Добре пам'ятаю, як 1 вересня в одинадцятому класі мене обрали президентом школи, і в цьому ж році я відправився в "Артек". Коли ми поверталися, то батькам довелося півгодини нас чекати, поки ми доспівували всі артеківські пісні. Взагалі, я дуже любив школу. І з великим задоволенням посидів би зараз на уроках улюблених вчителів».

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як 1 вересня школярі потрапили в смертельне ДТП.