Колишня дівчина відомого актора Джима Керрі – Катріона Уайт, покінчила життя самогубством – перед смертю написала записку. Однак тільки зараз вона стала доступна західним ЗМІ.

Улюблена Джима Керрі Катріона Уайт пішла з життя у 2015 році.

Джим і Катріона почали зустрічатися у 2012 році, і стосунки пари ніколи не були безхмарними. Через кілька місяців вони розлучилися, а потім зійшлися знову. У вересні 2015-го прес-секретар актора розповів журналістам, що пара припинила відносини.

А через кілька днів, 28 вересня, тіло Катріони було знайдено в її квартирі в Лос-Анджелесі – дівчина наковталася психотропних препаратів, які були виписані на ім'я Керрі.

На церемонії поховання Катріони Керрі ніс труну. Після похорону він опублікував в Twitter спільне фото з Катріоною з підписом: "Любов не можна втратити".

Популярні новини зараз
Майже всі чоловіки та більшість жінок підуть на війну: Сергій Братчук звернувся до українців Херсонський активіст повідомив, що між окупантами у Херсоні справжні війни: "Не можуть поділити владу" Дівчині відомого українського боксера Лізіан Гутьєррес погрожують росіяни через фото на танку у Бучі: "Знаємо, де твоя родина" Настя Каменських зворушливо показала найвідповідальніший момент в її житті: "Я дуже хвилювалась"
Показати ще

Батьки 30-річної Катріони подали в суд на 55-річного Джима, звинувативши його в тому, що саме він постачав дівчині таблетки і підштовхнув до самогубства. Батьки також висунули звинувачення популярної зірки в зв'язку з тим, що він, нібито, заразив їх дочку венеричними захворюваннями, а потім кинув.

Артист мовчати не став і подав зустрічний позов, в якому звинуватив батьків Катріони в жадібності і бажанні нажитися на її смерті.

Джим Керрі і Катріона Уайт

Перед смертю дівчина залишила записку, в якій звинуватила у своїй смерті Джима Керрі. Цей лист вона написала у 2013 році, за два роки до вчинення самогубства. Весь цей час він зберігався в її iPad. І тільки зараз його виявили юристи.

"Ти робив для мене хороші речі, але ти остаточно зламав мене, як особистість, Джим. Я тебе люблю і роблю все, що ти хочеш. Але ти мене кинув, знищивши все, що від мене залишилося. Ти заразив мене ВПЛ (вірус папіломи людини), і ти повинен хоча б вибачитися за це. Я подзвонила адвокату, тому що я хочу, щоб ти перестав вести себе так з дівчатами. Ти повинен піклуватися і шанувати їх, але зі мною ти цього ніколи не робив. Мій адвокат сказав написати мені цей лист, насправді, мені плювати, що скажуть юристи. Раніше у мене не було нічого, але я хоча б поважала себе і відчувала себе щасливою людиною. Я любила життя, а ти познайомив мене з кокаїном, проституцією, психічними розладами та хворобами", – йдеться в листі.

Джим Керрі несе труну колишньої дівчини

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", зоряний комедійний актор Джим Керрі дав чи не найбільш химерне інтерв'ю у світі.