Відома російська акторка дуже серйозно здивувала своїх шанувальників незвичайним фото. Так, у своєму Instagram телеведуча опублікувала спільний знімок з головних фізруком країни Дмитром Нагієвим.

На фото Лариса і Дмитро ніжно обнімаються і з пристрастю дивляться один одному в очі.

"Нескінченно талановитий Дмитро Нагієв", - коротко підписала кадр сваха, супроводивши пост смайликом у вигляді двох сполучених сердечок.

Багато підписників, захоплюючись творчою діяльністю артистів, обсипали їх схвальними коментарями. Інших користувачів вразила "хімія" на знімку. Коментатори згадали, що багато років тому Ларису Гузєєву та Дмитра Нагієва пов'язувала не тільки дружба.

Шанувальники запідозрили артистів у новому романі і зазначили, що вони підходять один одному. "Знову любов", "хімія", "В цьому фото такий секс", "Яка прекрасна пара", "Любовь, схожа на сон", "Гаряче фото", "У погляді стільки пристрасті", - коментують палкі обійми Нагієва і Гузеевой користувачі. Деякі, все ж, негативно поставилися до можливого роману колег: "Ларочка, обожнюю вас... Чоловік краще... Діма не гідний твоїх проблем. Сподіваюся це дружба".

Про давній роман з Дмитром Нагієвим ведуча "Давай одружимося" розповіла пару років тому під час шоу "Прожарка". Гузєєва тоді жартома зазначила, що Нагієвим-молодшим Дмитро називав "зовсім не свого сина". Лариса зізналася, що роман з актором почався тоді, коли Нагієв ще не був популярним. Актор же називав ведучу "соковижималкою". Шоумен підтвердив слова Гузєєвої, зазначивши, що вона – найяскравіший спогад тих часів.

Варто нагадати, що популярний актор і телеведучий Дмитро Нагієв пішов по стопах Ольги Бузової і вирішив епатувати публіку. Для цього Нагієв роздягнувся і розповів про свої леопардові лосини. Дмитро Нагієв вирішив повною мірою показати фанаткам рівень своєї сексуальності в Instagram і запостив "голе" селфі.

Нагадаємо, Нагієв розповів про госпіталізованого Лепса.

Як повідомляв Знай.uа, криптовалюта Бузової пробила дно.

Також Знай.uа писав, Кіркоров посадив Бузову на кол і підпалив Собчак.