В Інтернеті з`вилась фотографія посудини, випущеної на честь весілля актриси Меган Маркл та принца Гаррі. Тільки замість принца на тарілці зображений поп-співак Ед Ширан. Про це повідомляє The Sun.

Знімок  сувенірної продукції виявив колишній королівський шеф-кухар Даррен Макгреді, з осудом зазначивши, що деяким компаніям "слід трохи більше часу приділяти дослідженням".

Така посудина стала предметом жартів серед інтернет-користувачів. "Коли ти можеш робити єдину роботу, і робиш неправильно навіть її", - зазначив один із них.

Сама авторка ідеї заявила на сайті Etsy, що тарілка була випущена жартома. 

Відомо, що весілля британського принца Гаррі і Меган Маркл відбудеться 19 травня 2018 року.

Як раніше повідомлялося порталом "Знай.ua", британский принц Гаррі і актриса Меган Маркл, які збираються одружитися в травні, вирішили зовсім відмовитися від весільних подарунків. Про це йдеться на сторінці британської королівської сім'ї в Facebook:

"Вони (Гаррі і Меган - ред.) попросили, щоб будь-хто, хто хотів би відзначити це свято, зробив пожертву на благодійність, а не дарував весільний подарунок", - написано повідомленні королівської сім'ї.

Нагадаємо, що вінчатися Меган і Гаррі будуть в Віндзорському замку, в місцевій чаосвне. Церемонія відбудеться 19 травня. Із присутніх обов'язково будуть батьки нареченої, сім'я нареченого в повному складі, включаючи королеву. Повний список запрошених гостей включає також друзів нареченої та нареченого, королівську родину Іспанії і кронпринцесу Швеції Вікторію.

На відео наречені розповідають про першу зустріч.