13 березня День розлучниці: дівчата, будьте дуже обережні сьогодні

поділитись
Один невірний крок - і сім'я розпадеться, ніби її й не було

З давніх-давен вважається, що 13 березня - День розлучниці: день, коли темні сили не оберігають своїх "підопічних". Зневірені дружини можуть вберегти свої сім'ї, повернути чоловіка, якщо той пішов до коханки. Саме в цей день нескладні обряди здатні стати відмінним "відворотом" і повернути чоловіка у лоно сім'ї.

13 березня дружинам належить пестити і леліяти чоловіків, аби уберегти їх від спокус і привороту. Це свято прийшло до нас з давніх часів, коли наші предки вважали, що якщо прочитати заговір і виконати певний ритуал вночі 13 березня, то можна повернути чоловіка до сім'ї, відвести його від іншої жінки.Ці обряди вселяли в жінок надію на щасливу розв'язку нехорошої історії, а зараз це свято набуло дещо іншого сенсу. Багато жінок чекають 13 березня, щоб провести обряд одвороту коханого чоловіка від іншої жінки. Розлучниця стала саме тим днем, коли багато ворожок і магів закликають жінок здійснювати обряди, аби повернути чоловіка в сім'ю. Незнаючі жінки беруться за виконання цих магічних маніпуляцій, читають замовляння і молитву, тим самим накликаючи біду на свій рід, свою сім'ю.Потрібно пам'ятати, що будь-який магічний обряд - це втручання в природний хід долі, порушення перебігу подій, що не може пройти непомітно. Бажаючи покарати розлучницю, ви, в першу чергу, караєте себе, своїх дітей. Потрібно розуміти, що будь-який магічний обряд, підкріплений містикою окультного свята під назвою "Розлучниця", не принесе вам щастя. Неможливо досягти справжньої любові, читаючи змови і вимовляючи магічні заклинання. Так вважають деякі жінки, в той час як інші впевнені: своє життя потрібно брати в свої руки і не сподіватися на долю.У мережі публікується чимало молитов і заговорів на щасливе сімейне життя і одворотів іншої жінки. Ось один з найпопулярніших:

"Знайти сороче перо, прочитати змову і спалити опівночі на полум'ї воскової свічки.

"Вийду я раба Божа (ім'я) в поле чисте, стану посеред перекресточка, закличу сорок з лісів-хащ:
- 40 сорок! Затріщить ви голосніше грому Гремячего, оглушите мою розлучницю, щоб вона прогнала коханця, ніколи б з ним більше не бачилася! Я візьму сороче перо, нехай допоможе мені чоловіка раба Божого (ім'я), додому возвернуть. Сонце на небо, любов у серці, печаль в гущавину, чоловіка в будинок, а перо у вогонь. Чорне, біле, зелене, червоне, світися, радій, замком могутнім замикайся. (Плюнути три рази через ліве плече). Амінь".Вірити в це чи ні, робити щось чи ні - особистий вибір кожного, але перед тим, як схопитися за голову і помчати за свічками для обряду, подумайте: можливо, варто взяти келих вина, влаштуватися зручніше і влаштувати собі вечір-релакс, просто відпустивши ситуацію?Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що відома ведунья розповіла про секрети призначення жінки і нагадала про первинному значенні найпростіших речей, якими ми користуємося щодня і навіть не замислюємося про це.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
День розлучниці, 13 березня, обряд, змова, молитва
Олександр Усик і Мурат Гассієв проведуть бій в фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії
0
0
16:16 18.06.2018
Вища рада правосуддя підтримала створення Антикорупційного суду
0
0
14:50 18.06.2018
Іноземні автівки зроблять більш доступними для українців
3
0
12:35 18.06.2018
Режисер голодує другий місяць поспіль. За його здоров'я переймаються омбудсмени та іноземні колеги
0
0
11:17 18.06.2018
Перші кадри з місця пожежі
0
0
10:50 18.06.2018