Мобільні оператори, використовуючи незаконні махінації, змушують простих українців платити за місячні послуги 13 разів в році.

Цю інформацію повідомляє портал "Политека".

Наприклад, тарифні плани, які раніше були дійсні протягом місяця, були самовільно переведені на 28-денний термін. Через це українці повинні платити в рік, як за 13 повноцінних місяців.

У компанії "Київстар" заявили, всі послуги з передплаченим тарифами відтепер будуть надаватися строком на 28 днів.

У той же час, Vodafone вирішив перевести на подібний термін лінійки тарифів SuperNet і Unlim 3G.

Популярні новини зараз

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

Анастасія Волочкова розкрила страшну таємницю про неповнолітній інтим в балеті: "*буть з 14 років"

Багатотонна фура відправила під воду понтонний міст: два села лишилися без жодного сполучення

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

Представники популярного оператора lifecell помітили, що нові зміни торкнулися таких тарифів, як "Лайфхак 2018", "Лайфхак Плюс 2018", "Хайп 2018", "Дзвінки всім" і "Дзвінки всім 2017".

Крім того, у компанії підкреслили, що вже 5 вересня 2018 року на аналогічні розрахункові періоди будуть переведені наступні тарифи: "3G Смарт 69", "Смартфон 2018", "Абсолютна свобода".

Це означає, що якщо ринкові розцінки збережуться, українські абоненти будуть переплачувати на 7,9% більше.

Нагадаємо, що один з найбільших мобільних операторів країни - "Київстар" слідом за підвищенням тарифів на послуги зв'язку без жодного попередження та пояснень списує з рахунків абонентів чималі суми.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", трійка найбільших мобільних операторів lifecell, Kyivstar і Vodafone Ukraine зібралися обладнати київську підземку 4G, однак про те, коли це станеться, вони не розповідають.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що українців страждають від нової афери одного з найбільших мобільних операторів країни. Так, абонентів Vodafone без їх згоди підключають до підписки на сайт mobymus.com за 3,5 гривні на день.