Мама двох дітей Галина Самчук спробувала оцінити свій вклад в сім"ю в фінансовому еквіваленті.

Дівчина присвятила багато часу збору інформації про норми і актуальні ціни оплати праці, вираховувала скільки часу в різні дні вона особисто приділяє на ті чи інші дії.

"Словом, промучилась з підрахунками, але коли звела в екселі – емоціям не було меж!", – зазначає вона.

Галину так вразили підрахунки, що вона вирішила частково поділитися ними у пості на своїй сторінці у мережі Facebook.

Популярні новини зараз
У Києві люди загинули просто на вулиці через зачинене укриття: "Поки стукали, якраз прилетіло" "Мобільне рабство": абоненти Vodafone не витримують систематичного подорожчання послуг Гороскоп на червень-2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємності у Риб, помста для Стрільців та радісна подія Тельців Українців залишать без штанів: разом з електроенергією підвищать ще один тариф
Показати ще

"Я тут наведу найпримітивніші "жіночі" завдання з моїми особистими годинами: 1. Догляд за дітьми (1,5 р і 5,5 р): 14 годин на добу*30 днів*70 грн = 29400 грн 2. Господарство: (тут складніша формула, насправді, і норма оплати по часу не адекватна, бо прибирання рахують по площі, інші дії теж від результату, а не скільки ти з цим була зайнята, і інтенсивність навантаження протягом місяця різна. Тому я даю орієнтовно) 1-6 годин на добу*30 днів = 8600 грн 3. Готування їжі з закупками: 70 год на місяць *130 грн = 9100 грн Загалом 47100 грн/міс. СОРОК СІМ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ".

За добу пост Самчук став віральним та отримав понад 500 поширень у соцмережі.

Багато користувачів Facebook долучилися до обговорення такого підрахунку. Є й такі, хто з ним категорично не згоден.

Я тут трохи під враженням.... Маю завдання з одного тренінгу оцінити свій вклад в сім"ю в фінансовому еквіваленті. Тобто...

Posted by Галина Самчук on Thursday, 6 September 2018

Раніше ми писали про жахливу історія близнюків, яких мама змусила прикидатися дівчатками. Вона шокує і холодить душу.Коли чоловік Дискордії дізнався, що вона народила близнюків, це його настільки нажахало, що він пішов з сім'ї назавжди. Це майже вбило Дискордію Примваддл. Таке рішення коханого змусило її зненавидіти всіх чоловік.Близнюки жорстоко вбили матір за те, що вона змушувала їх прикидатися дівчатками.

Нагадаємо, мати з двома дітьми спровокувала страшну аварію в Києві.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", в Києві знайшли горе-матір, яка викинула дитину у смітник.

Також портал "Знай.ua" писав про те, що Борис Джонсон слідом за роботою, втратив і дружину.