14.11 (у середу) об 11:00 у приміщенні ІА Укрінформ (Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться презентація матеріалів фокус-груп з окупованих територій Донецької і Луганської областей, які провів Український інститут майбутнього у рамках підготовки доповіді щодо сценаріїв реінтеграції Донбасу.

Були опитані представники різних вікових та соціальних груп у 6 населених пунктах Донецької та Луганської областей. Результати дозволяють оцінити думку місцевих жителів щодо Росії, України, війни, її причин і можливостей завершення. Результати дозволили виділити групу тез, без осмислення яких складно говорити про ефективну політику щодо реінтеграції територій та ефективну роботу з місцевим населенням.

Ми переконані, що основна цінність, за яку варто боротися, - люди та їх настрої. Тому, виходячи з важливості отриманої інформації, вважаємо своїм обов'язком розповсюдити її до завершення роботи над доповіддю УІМ. Ці дані дозволять розпочати обговорення, можливо, почати роботу щодо впливу на уми громадян на неконтрольованій території вже сьогодні.

Запрошуємо аналітиків, журналістів, політиків, дипломатів, всіх зацікавлених на презентацію результатів.

Популярні новини зараз

Пальчевський розповів про секс Порошенка, зв’язки з Медведчуком та Зеленським: "З цим треба щось робити"

Головне за день неділі 10 листопада: звільнення Разумкова, покарання Яременко та "с*ксуальне збудження" партії Зеленського

У Польщі серйозні проблеми: українці масово покидають країну, що відбувається

У акробата під час виступу трапилася сильна діарея: не цирк, а л**но

Показати ще

Для участі у заході, будь ласка, зареєструйтесь: goo.gl/forms/rhjdyySikj3y0zh52

Спікери – експерти Українського інституту майбутнього: Юрій Романенко, Віктор Андрусів, Ігор Тишкевич

Український інститут майбутнього – це незалежний аналітичний центр, що прогнозує зміни і моделює можливі сценарії розвитку подій в Україні; надає компетентну оцінку українським подіям, формулює конкретні рекомендації до дій; пропонує ефективні рішення; пропонує майданчик для дискусій на актуальні теми.

Місія "Українського інституту майбутнього" – проектування успішного майбутнього України, через експертні дослідження і дискусії, що стимулюватимуть ухвалення якісних політичних рішень як в українській, так і в міжнародній політиці.

Являє собою спільний проект представників українського бізнесу, політики і громадського сектора. Заснований у 2016 році.