За народним повір'ям у день Філімона нечисть розгулює вулицями, до будинків підходить, у вікна стукає, шугає і шкребеться у двері. В основному це потвори, нетопирі, лихоманки, перевертні і єхидни. Єхидни – ворожі до людей чарівні змії, нетопирі – просто летючі миші, але це пекельні слуги, що п'ють людську кров. Перевертні (або волколаки) були найбільш небезпечними, тому що такою силою могли володіти або чаклуни, або нечисть.

Але, щоб вас ніхто не чіпав і не заважав, потрібно просто напросто поприбирати вдома, приготувати їжі. Все повинно бути в чистоті й порядку. Таких гарних і працьовитих господарів, всяка нечиста сила не чіпає, приходить тільки до ледачих.

А ще нечисть жахливо боїться води. Тому сьогодні потрібно як можна частіше вмиватися, а ще краще, якщо кілька разів за день приймете душ. Воду можна і заговорити. На світанку треба принести трохи води з ополонки і сказати:
«Як змогла водиця перетворитися у лід,
так би і хвороба з тіла і скотилася в брилу перетворилася».
Заговоренною водою лікували «від сімдесяти семи хвороб».

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Показати ще

Також в цей день, щоб бути здоровим, можна придбати мед, додати його в воду і вмитися зі словами:
Мед до обличчя, слава Творцю.
А нам, рабам Божим, здоров'я.
В ім'я Отця і Сина і Святого Духа.
Нині і повсякчас і на віки віків.
Амінь..

А ще, якщо сьогодні протопити піч осиковими дровами, то буде тепло в будинку навіть у хрещенські морози, нечисть не зможе залізти через димохід, а хліб, якщо випікати його в печі, буде набагато смачніше.

Раніше Знай.ua писав про те, що тепер відомо, скільки українці будуть відпочивати під час зимових свят. Прогнози радують, але деякі дні все ж доведеться відпрацювати.

Нагадуємо, порча і пристріт можуть підстерігати будь-яку людину. Наявність негативного впливу можна визначити в домашніх умовах.

Раніше Знай.ua повідомляв, що відомий дизайнер Анастасія Декомба розповіла українцям, в чому найкраще зустрічати рік Жовтої Земляної Свині