В Україні мер одного з обласних центрів порадував городян. Він повідомив, що місцевий рада вирішила ввести додатковий вихідний день на Різдво.

Про це повідомляє Politeka.

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків оголосив 8 січня вихідним днем. Відповідну публікацію з поясненнями він помістив на сторінку в Facebook.

Мер привітав усіх з Різдвом і зазначив, що рішення про додатковому вихідному прийняли на місцевому рівні і порекомендували організаціям відпрацювати цей робочий день у суботу, 5 січня.

Популярні новини зараз
25 вересня з очей ікони Пресвятої Богородиці Боянської потекла сльоза: сильна молитва Діві Марії про захист Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі Українець поскаржився на Monobank через 4 роки довірчих відносин: посеред ночі почали зникати гроші Федори Олександрійської 24 вересня: чому сьогодні не можна бруднити спідницю і навіщо кришити капусту, традиції та заборони дня
Показати ще

"Якщо Київ не хоче відзначати Різдво, то це не значить, що і ми в свято повинні йти на роботу. Різдво – то час, який потрібно провести з сім'ями, сходити в церкву! А попрацюємо в інший день", - резюмував Марцінків.

Раніше повідомлялося, що завдяки перенесенню свят, що припадають на суботу-неділю, в 2019 році будуть вихідними понеділки: 29 квітня – понеділок після Великодня, 17 червня – Трійця, 26 серпня – понеділок після Дня Незалежності України.

Щоб раціонально використовувати робочий час, Кабінет Міністрів рекомендує відпрацьовувати за передсвяткові чи післясвяткові дні за таким графіком:

У суботу 29 грудня відпрацювати за вихідний понеділок 31 грудня.

У суботу 17 травня відпрацювати по п'ятницю з 10 травня.

Нагадаємо, Різдво 2019: коли відзначають, історія та традиції свята. Різдво в Україні вважається одним з найбільш важливих православних свят у році.

Як повідомляв Знай. ua, привітання з Різдвом 2019 у віршах: для родини й усіх близьких. Різдво щорічно відзначається 7 січня і з цим святом потрібно привітати всіх своїх близьких.

Знай. ua писав, що українцям розповіли, скільки будуть відпочивати в 2019 році: повний календар вихідних. Українці дізналися скільки будуть відпочивати в наступному році.