Чотирьом українським морякам (Мокряк, Оприск, Семидоцький, Цибізов) продовжили арешт до 24 квітня.

Зовсім скоро суд визначить долю і решти двадцяти.

Ще чотирьом українським морякам (Терещенко, Головаш, Попов, Шевченко) суд також продовжив арешт на 3 місяці.

Як відомо, у судовому процесі брала участь Уповноважена Президента України з прав людини Людмила Денісова, про що вона написала на сторінці у Facebook:

Популярні новини зараз

Перша репетиція Go_A на "Євробаченні 2021" підняла Україну в топ-10 і опустила Росію

Доктор Комаровський назвав головні причини безсоння у дорослих і дітей

Овдовіла українська блогерка Софія Стужук отримала сповна на 9 травня: "Не бути вам матір'ю"

Арсен Мірзоян показав на кого схожа його маленька Ніна: "Як дві краплі"

Показати ще

" Під час засідання адвокатами було наголошено, що відбулося порушення норм Женевської конвенції, зокрема, РФ не визнає наших моряків військовополоненими в порушення частини 4 статті 15 Конституції РФ. Командою захисників моряків заявлене клопотання на розгляд слідчого про продовження термінів тримання під вартою до Московського воєнного гарнізонного суду. Рідним вдалося поспілкуватися з моряками та підтримати хлопців особисто, коли суддя пішла у нарадчу кімнату. Клопотання було відхилено. Суд задовольнив клопотання слідства щодо проведення засідання у закритому режимі посилаючись на таємницю слідства і в рамках безпеки учасників процесу. А саме рішення суду буде оголошуватися тільки у резолютивній частині, без обґрунтування. На оголошення мають запросити всіх родичів. Моряки тримаються гідно. Я пишаюся ними! Це справжні герої!", - зазначила вона.

Дивіться: Жартують та усміхаються: українські моряки зраділи підтримці небайдужих у райсуді Москви

Нагадаємо, Ердоган згорнув торгівлю із анексованим Кримом.

Як повідомляв "Знай.ua", Москва зустріла полонених моряків криками "Слава Україні!". Також "Знай.ua" писав, що поліція брутально побила українців, які вийшли на підтримку полонених моряків