В Криму окупованому Росією в самий пік туристичного сезону 2019 року спостерігається дуже сумна сумна картина – напливу відпочиваючих як не було, так і немає до цих пір.

Відповідні фото з пустельних кримських пляжів в минулому популярного і привабливого курорту традиційно публікує популярний блогер під ім'ям RoksolanaToday&Крым25% в своєму мікроблозі в Twitter.

«Буквально днями забігла на залізничний вокзал у Сімферополі. Тепер хворію. Мені фізично нестерпно це бачити. В кінці липня! Пост-апокаліпсис Сімферополь», – підписала блогер.

Популярні новини зараз
Спека у 40+ накриє всю країну: українців застерегли від аномальної погоди Українців стривожили податком на пенсію: кому доведеться платити Пенсіонерам виплатять солідні гроші: кому прийде понад 10 тисяч на місяць Мобілізація по-новому: повістки, ВЛК, відстрочки – дуже важливі зміни у травні
Показати ще