Яким знакам Зодіаку в серпні зірки предвещяют великі фінансові надходження розповість прогноз від Павла Глоби. Фінансовий гороскоп на серпень 2019 пророкує декільком знакам зодіаку солідний грошовий приплив і дає поради, як можна легше примножити богатсва і зменшити незапланірованнние рассход. Знаменитий астролог Павло Глоба розповів про щасливчика в останньому літньому місяці, яким звести обіцяють «легкі гроші», хоча для цього варто докласти певних зусиль, інакше ви просто пройдете удачу стороною, і пропустіть можливість наповнити свій бюджет.

 

Одним із щасливчиків виявився Овен.

 

Популярні новини зараз

Погода на 14 грудня для всієї України: синоптик прогнозує потепління

У Києві собака знайшла таке, що змусило господарку здригнутися: історія, у яку важко повірити

Нікітюк в національному одязі Китаю змусила пускати слинки: ніжки по самої Піднебесної

"Висохла вся": Волочкова в міні-шортах приголомшила своїми "трьома волосинками"

Показати ще

Для представників цього знака серпнь стане досить непростим місяцем, проте працьовитість і натиск Овнів дозволить закінчити кар'єрні проекти і завершити угоди, які довгий час вимагали великої уваги і зусиль. В результаті дивіденди і бонуси окупляться в стократ, які наповнять ваш бюджет і дадуть можливість влаштувати собі відмінні канікули. Для цього астролог радить зосередиться на одній меті, а не розбивати свою увагу на кілька боліе дрібних, дерзайте і реалізуйте себе.

 

Діва

 

 

У Дів серпень 2019 починається з нових можливостей для невеликих подроботок або ж коротких проектів. Останній місяць літа створить прихильно умови для «халтур» тільки важливо розуміти про свої завдання на роботі, тоді можна до положень платні отримати свої преміальні, і гроші за додаткові замовлення. Як говориться в прогнозі у астролога для Дів, в серпні велика ймовірність ряду дрібних витрат, і тут було б добре переглянути свої фінансові можливості і проявити раціональність.

 

Ваги

 

 

Для народжених під сузір'ям ваг в серпні 2019 фінансова ситуація буде значно краще. У цьому місяці можна буде отримати хороші девіденди від минулих проектів і інвестицій, отримавши солідну премію або старий борг. Так само в цьому місяці ваш Роботодатель буде прихильний до вас на роботі, що може перетвориться на дзвінку монету, і ще дозволить обзавестися новими корисними знайомствами.

 

Стрілець

 

 

Стрільцям в серпні будуть сузір'я будуть прихильні, так як цей місяць час для неймовірного припливу енергії і натхнення в будь-який кар'єрних галузі, що дозволить простіше добиватся успіху в робочих проектах, і вже в кінці місяця отримати велику грошову винагороду.

 

 

У фінансовому прогнозі астролог сообщяет, що стрільців в серпні будуть чекати премії на любовному фронті, і що може викликати непередбачені витрати. Експерт порекомендував частіше гуляти на природі, що дозволить не тільки краще відпочити але і привести думки в порядок, так би мовити «провітрити мізки». І з новими силами ви будете ефективніше виконувати поставлені завдання і цілі. 

 

Знай.uа писав Зеленський вперше зняв маску президента

Як повідомляв Знай.uа Зеленський втілить мрію мільйонів українців

Нагадаємо що, До Європи за копійки