Новий глава Нацполіції Ігор Клименко розповів, що в Україні можливо провести легалізацію зброї тільки після того, як завершаться бойові дії. Крім того, він підтримує легалізацію проституції після внесення відповідних змін у законодавство.

Він повідомив, що незаконну зброю потрібно вилучити після завершення бойових дій та для прийняття остаточного рішення вислухати думку експертів.

"Я вважаю, що перш за все потрібно вилучити незаконну зброю, а потім, можливо, провести аналіз всіх аргументів за і проти, вислухати експертів. Але все це - після того, як закінчаться бойові дії і не буде постійного джерела надходження нелегальної зброї, зате буде можливість належного контролю за легальним", - заявив Клименко.

Клименко зазначив, що на його думку, Україна на даний момент не готова до легалізації легких наркотиків.

"Що стосується легалізації легких наркотиків, я бачив, чим закінчується прийом легких наркотиків у дітей. Вважаю, суспільство поки до цього не готове", - зазначив він.

При цьому новий голова Нацполіції висловлює підтримку легалізації проституції в разі внесення змін в законодавство, тому що ми все одно від цієї проблеми не позбудемося.

Нагадаємо, копи накрили одну з найбільших плантацій конопель.

Як повідомляв Знай. ua, Знай з'ясував, що нова Рада легалізує в першу чергу.

Також Знай. ua писав, що у Дніпрі накрили банду місцевих эскобаров.