Складно знайти людину в Україні, яка не знала б про Приват24. Платіжний сервіс ПриватБанку один з найбільш продуманих серед доступних у країні. Незважаючи на політичні скандали, які ведуться навколо приватизації і націоналізації банку, в будь-якому місті можна побачити банкомати зеленого кольору та платіжні термінали. Плюс Приват24 в його мобільному додатку, але багато ще не знають, як ним користуватися, щоб максимально отримувати користі від бонусів і сервісів програми.

Приват24

Приват24 і Privat24

Найпопулярніший інтернет-банкінг в Україні працює з 2001 року і належить ПриватБанку. У банку зберігається третина вкладів всіх українців, що дозволяє говорити про найбільш вдалу роботу фінансової установи в країні. Платіжна система Приват24 дозволяє користуватися кредитними і депозитними коштами без черг в банку. Все управління особистими коштами можна робити в одній програмі. Це стосується не тільки накопичувальної системи, але і переказів коштів на інші рахунки, підвищення кредитного ліміту, інтернет-оплати, замовлення страховки, накопичення бонусних коштів, планова оплата комуналки і тд.

Спочатку, Приват24 був доступний в веб-версії, що, звичайно, спрощувало життя, але все одно прив'язувало до ПК. Після створення програми Приват24 для мобільних телефонів, клієнти банку почали використовувати мінімальні функції, які розширювалися останні п'ятнадцять років.

Популярні новини зараз

Екстремалка у білій сукні увірвалася на весілля і відшмагала нареченого: "Зупиніть!"

Прогноз погоди для всієї України на 11 грудня: зима всерйоз вступила в свої права, коли прийдуть справжні морози

Пророцтво Ванги на 2020 рік: які глобальні зміни передбачила для людства ясновидиця

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

12 вересня 2019 року ПриватБанк, будучи державним банком, запустив бета-версію для роботи на мобільних телефонах Privat24. У 2020 році планується оновлення програми для всіх гаджетів. Серед нових функцій планується додавання карт інших банків і їх сортування, поява розділу “безпека”, можливість встановлювати курси валют на головний екран гаджета, можливість миттєво замовити віртуальну карту. Також додаток отримає новий дизайн: основний екран з картками буде доповнено новими функціями.

Приват24

Реєстрація в Приват24

Якщо ви стали клієнтом Приватбанку, то реєстрація в мобільному додатку - це простий і зручний спосіб завжди мати при собі всю інформацію про свій рахунок. Щоб зареєструватися в додатку, його треба завантажити безкоштовно на гаджет.

Далі треба ввести свій номер телефону, який був вказаний вами банку. на мобільний номер прийде код підтвердження, який треба ввести в з'явилося віконце. Після цього програма вимагає ввести ПІН-код картки. Для підтвердження номера телефону ще раз, на ваш номер надійде дзвінок від Приватбанку, виконайте дії, які зажадає робот для підтвердження. 

Після підтвердження вашого мобільного, програма попросить придумати пароль і ввести електронну адресу. Обов'язково поставте прапорець для згоди на обробку ваших даних і прийняття повідомлень на електронну пошту, на яку прийде повідомлення від банку з підтвердженням реєстрації.

Приват 24 для фізичних осіб

Користувачами Приват24 є, як фізичні, так і юридичні особи. Більшість функцій направлено на спрощення життя саме фізособам. Самі популярні та зрозумілі опції програми:

 • блокування картки

 • додавання нової карти

 • поповнення мобільного рахунку

 • оплата комуналки

 • перенаправлення коштів на інші карти

 • підвищення кредитного ліміту

 • підвищення ліміту на інтернет-оплати

Крім цих найпростіших функцій, Приват24 пропонує користувачам:

 • отримувати бонусні карти для оплати в магазинах і на заправках

 • оплачувати покупку додатків для мобільних телефонів

 • оплачувати покупки оновлень для онлайн ігор

 • купувати страховку для автомобіля

 • дізнаватися кредитний рейтинг

 • оплачувати косметичну продукцію за персональним номером в мережевих компаніях

 • робити регулярні платежі в благодійні фонди

 • створювати рахунки для депозитів і перекладати на них гроші

 • оплачувати проїзд і купувати квитки на літаки та поїзди

 • оплачувати парковку

 • купувати проїзні квитки на всі види міського транспорту

Платежі в Приват24

Переказ коштів з картки на картку, на рахунки інших банків і міжнародні платежі можна оформляти у додатку. Це одна з найбільш популярних функцій, яка дозволяє економити час на відвідування відділення банку. Ще більш зручною функцією в Приват24 є можливість створення календаря виплат. З його допомогою ви не пропустите обов'язкові виплати. Для прикладу, ви можете створити обов'язковий платіж для таких потреб:

 • щомісячне поповнення мобільного рахунку

 • оплата за інтернет і телебачення

 • оплата за дитячий садок або школу

 • переказ коштів на депозитну картку

 • регулярний платіж за охоронні системи

 • оплата комунальних послуг

 • купівля води

 • погашення кредиту

 • переказ коштів на інші карти

Всі платежі відбуваються протягом декількох хвилин. Можна легко відсканувати карту і програма швидко заповнить її номер.

Міжнародні перекази в Приват24

Міжнародні перекази в Приватбанку - це зручний сервіс, який економить левову частку вашого часу. Ви можете вибрати зручну для вас систему переказу грошей у будь-який куточок Землі. Ви зможете обрати в якій валюті повинні перераховуватися гроші і переводитися.

Ця опція є платною і можна побачити, який відсоток з вас знімуть за переведення в іншу країну. Завдяки великій кількості різних платіжних систем, можна вибрати оптимальну і найшвидшу.

Оплата комуналки в Приват24

Складно сперечатися з тим, що найбільш зручній та довгоочікуваною для українців була можливість оплати комунальних платежів онлайн. В Приват24 є можливість контролю за цими платежами. ви самі заповнюєте показники лічильників, зручно всі сортируете і бачите, які суми оплачувалися за які місяці. Можна оформити обов'язковий платіж і ваше життя стане набагато простіше з такою систематизованої оплатою рахунків.

Щоб оплачувати всі комунальні рахунки, вам треба зайти в окремий розділ, де обов'язково заповнити всі дані: номер особового рахунку, обслуговуючу компанію, адреса, останні показники і тд. завдяки такому контролю, можна не переживати, що платіжки загубляться - вони завжди знаходяться в одному додатку і можна в будь-який момент замовити квитанції про оплату.

Квитки в Приват24

Кілька років тому Приват24 додав функцію покупки квитків в додатку. ця можливість дозволила користувачам економити на подорожах. Банк постійно запускає акцію для вигідної покупки квитків на літаки, поїзди, автобуси. Крім того, ви можете оплатити проїзд у міському транспорті, купити проїзні. 

Приват24

Ще одна зручна функція - це виклик таксі через приват24. оплата транспортних послуг через додаток дозволяє знайти більш дешеву компанію-перевізника у 20 містах України.

Крім того, квитки в кіно, театр і на фестивалі також доступні для покупки через додаток. Таким чином ПриватБанк мінімізує витрату часу на використання інших програм і не треба вводити номер в сумнівні платіжні системи.

Все для життя в Приват24
Суть постійних оновлень і активного розвитку Приват24 в тому, що користувачі банкінгу можуть оплачувати всілякі забаганки в одній програмі. Так, багато хто використовує оплату доставки їжі і квітів, користуються Приватом для отримання бонусів на заправках, замовляють воду і подарункові сертифікати.

Підприємства, які співпрацюють з Приват24 отримують можливість додати номер свого рахунку і їх клієнти швидко знаходять реквізити для оплати. Це спрощує життя всім учасникам в сфері послуг.

Приват24 співпрацює з благодійними фондами, які отримують допомогу від клієнтів банку. Такий сервіс збільшує кількість людей, які хочуть допомогти - простота в оформленні платежу мотивує робити внески, не втрачаючи багато часу і сил.

Приват24

Крім того, депозитні рахунки і функція "Скарбничка" дозволяють відкладати гроші. Клієнти банку бачать все накопичення і можуть в будь-який момент керувати своїми коштами без візитів в банк.