В українських школах може з'явитися новий предмет, при вивченні якого учні ознайомляться з правилами дорожнього руху. Про це повідомив заступник голови Координаційної ради в Загальнонаціональному Форумі з безпеки дорожнього руху Володимир Караваєв.

Відповідний допис Караваєв опублікував на своїй сторінці у Facebook, пише портал Хвиля. На його думку, повноцінне вивчення основ ПДР має стати обов'язковим предметом в українських школах.

Порушення ПДР, фото: Вголос
Порушення ПДР, фото: Вголос

"Спілкувався вчора з цікавими людьми. Обговорювали культуру учасників дорожнього руху. На питання — звідки їй узятися, прийшли до одностайної думки. Повноцінне вивчення основ ПДР має увійти обов'язковим предметом в наші школи. Причому не формальним — з обов'язковим складанням іспиту (заліку) в старших класах! Тільки так водії та пішоходи почнуть розуміти і поважати один одного, а велосипедисти плавно увіллються в транспортний потік!", — зазначив він. Володимир Караваєв

Володимир Караваєв пропонує не просто ввести новий предмет в шкільну програму, але й проводити "обов'язкову здачу іспиту (заліку) в старших класах". Заступник голови Координаційної ради в Загальнонаціональному Форумі з безпеки дорожнього руху вважає, що лише таким чином "водії і пішоходи починають розуміти і поважати один одного".

Популярні новини зараз

Акторка "Дизель шоу" Булітко кардинально змінила образ - тепер без рудого волосся

Королева Єлизавета II, перед похоронами, подарувала принцу Гаррі шматочок дерева: старший брат чекає пояснень

20-річний хлопчина поїхав медиком на Донбас і став мішенню снайпера: помер, не виходячи з коми

Леся Нікітюк показала, як виглядала в 18 років: "Накладні вії і іконка"

Показати ще

Общался вчера с интересными людьми. Обсуждали культуру участников дорожного движения. На вопрос - откуда ей взяться,...

Geplaatst door Володимир Караваєв op Woensdag 22 januari 2020

Караваєв резюмував, що "стаття 14 Закону "Про дорожній рух" говорить: Учасники дорожнього руху зобов'язані знати і неухильно дотримувати вимог цього Закону, Правил дорожнього руху та інших нормативних актів з питань безпеки дорожнього руху".

Допис Володимира Караваєва, скріншот: facebook / vladimir.karavaev
Допис Володимира Караваєва, скріншот: facebook / vladimir.karavaev

Нагадаємо, раніше українців попередили про нові ПДР та штрафи: що світить водіям-порушникам

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Києві десятки шкіл закрили на карантин, краще перестрахуватися: дуже небезпечний вірус

Також "Знай.ua" писав, що до України дістався грип: скільки хворих та які школи закрили на карантин