За українського пранкера Євгена Вольнова, який заявив про те, що в страшній пожежі в торговому центрі "Зимова вишня" в Кемерово загинуло 300 людей, уже взявся Слідчий комітет Росії.

Про це йдеться на офіційному сайті відомства.

Євген Вольнов


Кремлівські правоохоронці заявляють, що українець спеціально поширював неправдиву інформацію про кількість жертв, щоб дестабілізувати і без того хитку ситуацію в регіоні, жителі якого обурені і налякані.

"Мова йде про телефонні дзвінки до медичних установ і державні органи людини від відомого в мережі пранкера Євгена Вольнова. Він поширював свідомо помилкову інформацію, вводив в оману родичів загиблих і постраждалих", - заявляють в комітеті і обіцяють дати "відповідну правову оцінку діям Вольнова" .

Популярні новини зараз

Григорію Чапкісу - 91: шлях до слави, тяжка хвороба та чотири кохання легендарного хореографа

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

Українець в свою чергу заявляє, що він єдиний, хто говорить правду про цю історію, не боїться повторювати це ні перед ким. Вольнов пояснив, що відомості про кількість загиблих він взяв з розрахунку місць в залах кінотеатру.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що під час пожежі в торговому центрі "Зимова вишня" за останніми даними загинуло близько 70 людей, більше половини з них – діти. Більшість тіл настільки обгоріли, що їх неможливо опізнати. Експерти проведуть аналіз ДНК для з'ясування осіб загиблих.

Слідчий комітет РФ порушив кримінальне провадження за фактом масштабної у розважальному центрі в Кемерово. За даними місцевих ЗМІ, займання почалося ще на третьому поверсі, де знаходиться ігрова кімната для дітей. Припускають, що ймовірною причиною загоряння стала несправна електропроводка.

Представники адміністрації президент Російської Федерації назвали однією з головних причин страшної трагедії в Кемерово – халатність та недотримання правил безпеки.