За словами волонтера, історію йому переповіла відома співачка Марія Бурмака: у її подруги-киянки трапилась біда.

"Свекра, якого заразили коронавірусом в 9-й київській лікарні, де він лежав з інсультом, виписали з лікарні - і він заразив свою жінку та синів. Жінка, на жаль, померла. Свекор при смерті...

В цій і без того трагічній ситуації київська поховальна служба викатила за перевезення (тільки за перевезення!!!) тіла небіжчиці від моргу до крематорію 30 (тридцять) тисяч грн. Відстань - 11 км, тривалість проїзду - максимум 30 хв. Тобто 2727 грн. за км або 1000 за хвилину проїзду. Начебто прайс так казково виріс через потребу захисту працівників та дизенфікації катафалка", - переповідає волонтер вражаючі цифри.

Він запропонував перевезти тіло їх швидкої, але "діти небіжчеці вже заплатили мародерам під дахом КМДА".

"Звичайно, в нормальній державі ці мародери вже б сиділи у в'язниці. В Україні буцегарня зайнята - там вже п'ятий місяць за абсурдними обвинуваченнями у вбивстві Шеремета сидять Андрій Антоненко та Юлія Юлия Кузьменко. В нормальному суспільстві, де не працює правосуддя, мародерів вже б лінчували. В Україні - вони жирують. Що ж, поки ми не можемо ані посадити, ані в інший спосіб покарати цих покидьків (наголос на слові ПОКИ), ми зробимо все, аби захистити наших друзів та ближніх від мародерства", - пише волонтер.

Популярні новини зараз
Українські блогери Анна Алхім та Микола Заліпуха просувають російський серіал: "Як мінімум соромно" Централізованого опалення більше не буде: Україні готують гучну реформу Міг стати бестселером: як виглядав конкурент "ГАЗелі" від ЗАЗу, який так і не виїхав на дороги Чоловік путінстки Анастасії Волочкової повісився у московському СІЗО: "Пішов до туалету..."
Показати ще

За словами Генадія Друзенка, він зробить усе можливе, аби наступного тижня запрацював їх катафалк.

"І ми б могли по-людські проводити в останню путь тих з наших друзів та білизьких, хто - не дай Бог - програє битву підступному ворогові. Хто хоче допомогти #ПДМШ (і тим самим собі і своїм близьким) - пишіть в приват. В цей надзвичайний час ми приймаємо пожертви. І на сьогодні це найкраща інвестиція і хеджування ваших особистих ризиків зустрічі з цим монструальним режимом, якщо не дай бог захворієте ви чи ваші близькі", - підсумував Генадій Друзенко.

НАВІЩО ПДМШ КАТАФАЛК? Вчора я написав, що наскільки могли ми підготувались до пандемії. Аби спробувати врятувати тих,...

Geplaatst door Gennadiy Druzenko op Zaterdag 18 april 2020